מנהל בית ספר ערבי פרסם פוסט וכבש את הרשת

נאיל זועבי, מנהל בית הספר היסודי טמרה העמק, פעיל חברתי ואיש חינוך הידוע בדעותיו הציוניות, פירסם ברשת החברתית פייסבוק פוסט בו הוא תוקף את מבצעי הפיגוע בו נרצחה הלוחמת הדס מלכא הי"ד, וזכה לתגובות אוהדות רבות מיהודים ומערבים

מנהל בית ספר ערבי פרסם פוסט וכבש את הרשת
  (צילום מסך/ פייסבוק)

נאיל זועבי, מנהל בית הספר היסודי טמרה העמק, פעיל חברתי ואיש חינוך הידוע בדעותיו הציוניות, פירסם ברשת החברתית פייסבוק פוסט בו הוא תוקף את מבצעי הפיגוע בו נרצחה הלוחמת הדס מלכא הי"ד, וזכה לתגובות אוהדות רבות מיהודים ומערבים.

"הפיגוע בירושלים מזעזע, מזעזע עד מאוד, וגורם לבחילה", כתב זועבי בפתח דבריו. זועבי ציין כי הוא רואה בפיגוע "מעשה אכזרי שנעשה בשם הדת ובאחד המקומות הקדושים בעולם. מקום שכולם מכירים בקדושתו. מקום שכל הדתות בכל העולם מעלים אותו על ראש שמחתם. מקום שאמור להיות מקרב בין בני אדם ומחבר אותם. מקום שבני אנוש מתקרבים בו לאלוהיהם".

"לצערי, פושעים בוחרים לפגוע ולרצוח דווקא במקומות האלו. אתמול הם לא רק רצחו שוטרת ופגעו בחפים מפשע. הם גם פגעו ורמסו מקום קדוש. הם פגעו במליוני בני אדם שמאמינים בכל מאודם, שהמתחם הקדוש בירושלים הוא מקום בו האדם מתקרב לאלוהים. זהו מקום של שלום, נחת, מרגוע ורוחניות".


זועבי, שהפוסט שפרסם זכה למאות סימוני 'אהבתי' ולעשרות שיתופים ותגובות, המשיך וכתב כי "המעשה האכזרי והנפשע שהיה אתמול, אמור לזעזע ולקומם את כל בני האנוש. כל מי שמאמין באלוהים ובבני אדם, צריך לגנות רצח בדם קר. רצח שכם יוביל לטראומה לאחרים, יעודד הפרות סדר, ויגרום לפחד ברחובות ירושלים. זוהי פגיעה ברגשות כל בני האדם המאמינים באלוהים ובסובלנות האדם. המפגעים לא רק פגעו ביהודים, הם גם פגעו במוסלמים שרק רצו להגיע להגיע כדי להתפלל במסגד ולהיות עם עצמם ועם אלוהיהם".

אני שולח מכאן החלמה מהירה לפצועים, ואת תנחומיי הכנים למשפחתה של הנרצחת הדס מלכה זכרונה לברכה. אתם לא לבד. הכאב הוא עמוק גם בליבי. הפצע פצע מדמם בליבם של המונים שרוצים לחיות בדו קיום. לא ניתן למשוגעים ולרוצחים החיים בינינו, לעצור את חיינו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
יש רק דרך אחת!!!
אחד שמבין | 19-06-2017 11:30
והיא להעיף את כל ההנהגה במגזר הערבי אלו שתומכים בטרור ובשנאת היהודים!!! אם אתם במגזר הערבי רוב שפוי שבאמת רוצה שלום ורוצה לחיות ולהינות ממה שאלוקים ברא ויצר לנו בני האדם אתם חייבים לעשות מהפך אצלכם ולהעיף את כל תומכי הטרור אצלכם זאת הדרך היחידה שיהיה שלום בעולם. ואם יהיו רבים כמוך שמטיפים מוסר אמיתי ונכון למגזר שלכם מן הסתם יהיה שינוי לכיוון החיובי...שידע כל ערבי שארץ ישראל ניתנה לעם ישראל זה כתוב בתנך שלנו וכתוב בקוראן שלכם ואין לנו בעיה שיחיו בארצנו ערבים חפצי שלום בה יש ערבים ישרים והגונים מעריכים את זה ואף מידי פעם יוצאים ואומרים את הדברים למרות הקושי שבדבר ברגע שזה יכנס לתודעה בציבור הערבי א הדרך סלולה לחיים טובים ברגע שימשיכו לחיות עם השקר של עצמם ועם ההיפך ממה שכתוב בקוראן שהוא שלכם אז המצב רק ימשיך ואף יחריף לרעת כולם!
נכון. המנהיגים הם האשמים. הרוצח
| 19-06-2017 19:51
כתב להתראות בגן עדן .המנהיגים שוטפים את המח לרצוח והצעירים מתלהבים מזה כל כך מהר. בדיוק כמו החרדים שעושים שטיפת מח גם לבת שלי. ולא צריך הרבה נאומים כי הצעירים קונים את זה מהר מאוד.
2
איזה מצחיק זה שזה נראה כאילו הוא קורץ עין
אוראור | 23-06-2017 11:53
או שיש לו טיק בעין. אגב: הוא קשור באיזו צורה למוחמד זועבי? אולי לשרה זועבי?