אסון: מתנדב 'איחוד הצלה' מת בדרכו להציל חיים

אפרים גדסי, חובש של ארגון 'איחוד הצלה', נהרג הלילה בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי סמוך לשעה 03:30 ברחוב מנשה בן ישראל בירושלים

אסון: מתנדב 'איחוד הצלה' מת בדרכו להציל חיים

טרגדיה בדרך להציל חיים.

אפרים (אפי) גדסי, חובש של ארגון 'איחוד הצלה', נהרג הלילה (בין חמישי לשישי) בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי סמוך לשעה 03:30 ברחוב מנשה בן ישראל בירושלים.

מהמשטרה נמסר כי "במהלך הלילה ברחוב מנשה בן ישראל אירעה תאונת דרכים בין מונית לבין קטנוע. במהלכה ככל הנראה רוכב הקטנוע איבד שליטה סטה ממסלולו והתנגש במונית שנסעה ממול. רוכב הקטנוע פונה ע"י מד"א במצב אנוש לשערי צדק שם נקבע מותו. נהג המונית עוכב לחקירה. בוחני התנועה פתחו בחקירה".

בארגון איחוד הצלה סיפרו כי אפרים ז"ל, בעל ואב לשלושה ילדים קטנים, היה מתנדב פעיל מאוד. הוא עשה זאת במסירות רבה ובפעילותו סייע לרבים והציל חיים. הוא היה סמל ודוגמא להתנדבות למען הכלל בכל מקום ושעה.

נשיא הארגון אלי ביר פנה למתנדבים ההמומים: "מתנדבים יקרים ואהובים, אני מבקש מכולכם ברגעים קשים אלו לקבל על עצמינו לזכותו של אפרים ז"ל להתחזק באהבת חינם לכל אדם ולהמשיך ולצאת לכל אירוע חירום ביתר שאת על אף הקושי העצום כרגע, כי זו הייתה דרכו של אפרים ז"ל".

בימים אלו נקדיש את עבודת הקודש של הצלת החיים לעילוי נשמתו של המתנדב היקר אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל אנו מלווים את משפחת גדסי ותומכים בהם בכל אשר נדרש", מסר ביר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
די מספיק
רשכבהג | 19-05-2017 10:17
אי איישר חילא הייתי אוסר כלל וכלל נהיגה באופנוע כמה לבבות שבורים כמה יתומים כמה אלמנות כמה הורים קברו את בנם דיייייייייייייייייי!!!! מספיק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מכיר אימא פינצרה את גלגלי אופנוע בנה אשריה ואשרי חלקה אמהות צאינה ופנצרנה צמיגי אופנועי בניכם
לפנצר את כל המכוניות.
| 19-05-2017 17:43