אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"די לצייד": החרדים מפגינים גם מול רכז השירות הלאומי

ההפגנה שכללה כמה חרדים התנהלה מול ביתו של צימרמן, כשקבוצת החרדים אוחזת שלטים בהם נכתב "צייד הנשמות". מנכ"ל השירות הלאומי ג'רבי: "אל לנו לאפשר שגורמים קיצוניים יוציאו שם רע למתנדבי השירות"

"די לצייד": החרדים מפגינים גם מול רכז השירות הלאומי
  אחד השלטים בהפגנה נגד צימרמן בחיפה (באדיבות המצלם)

הפגנות החרדים בכל הארץ, לא פסחו גם על חיפה. שם לא היה מדובר בהפגנות הפלג הקיצוני של הרב אויערבך נגד מעצר העריק, אלא הפגנה מול ביתו של רכז השירות הלאומי-אזרחי למגזר החרדי בחיפה לירון צימרמן.

ההפגנה שכללה כמה חרדים התנהלה מול ביתו של צימרמן, כשקבוצת החרדים אוחזת שלטים בהם נכתב "צייד הנשמות". למקום הוזעקה המשטרה שאבטחה את המקום עד לפיזור ההפגנה.

זו איננה פעם ראשונה שמתקיימות הפגנות מסוג זה מול ביתם של רכזי השירות האזרחי ומול ביתו של מנכ"ל הרשות שר-שלום ג'רבי, על שמבקשים לגייס את הצעירים החרדים לשירות האזרחי. מדובר בתופעה נשנית שמתחדשת כרגע ביתר שאת. זאת, בנוסף להפגנות ולחרמות בקרב מיעוטים אחרים- לרבות דרוזים וצ'רקסים. לצד זאת, היום ייערך בכפר ירכא בצפון אירוע המתנדבת ה1000 מהמגזר הדרוזי בשנה זו בצל האיומים והקריאות לחרמות בקרב האוכלוסיות השונות של השירות הלאומי-אזרחי.

לא ניתן לקיצונים להוציא שם רע למתנדבי השירות

מנכ"ל הרשות, שר- שלום ג'רבי מסר לסרוגים: "ההפגנות שהתקיימו אתמול מול ביתו של רכז השירות הלאומי על ידי קבוצות קיצוניות מהמגזר החרדי, ממחישות את האתגרים איתם אנו מתמודדים בבואנו לפעול למען חברה טובה יותר. זו איננה פעם ראשונה שנערכות הפגנות בעלות אופי אלים כלפי רכזים בשירות הלאומי. השירות הלאומי- אזרחי תורם רבות למתנדביו בבניין הארץ וכן לחברה ולקהילה.

יחד עם זאת, אל לנו לאפשר שגורמים קיצוניים יוציאו שם רע למתנדבי השירות, שנותנים מלוא מרצם בתחומים השונים בהם עוסקים בשירות. אנו ננקוט באמצעים חמורים להוקעת האלימות ומעשי הטרור הנעשים על ידי גורמים בחברה החרדית למתנדבי השירות הלאומי".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו
להתפלל לקב"ה | 09-02-2017 16:51
אם אתם חושבים שבגזירות שמד של הציונים, - חכי"ם -משטיימניסטים יצליחו לגייס אפילו יהודי אחד, או יהודיה אחת, או ילדה אחת, טעות גדולה היא זאת. עברנו את פרעה 210 שנים ולא שינינו שמותינו לבושינו ולשונינו. עברנו את נבוכדנצר 70 שנה, ולא התגייסנו. וגם עברנו את אנטיוכוס ומלכות יון ולא התגייסנו. וגם את מלכות רומא עברנו והמשכנו להיות יהודים, ולא התגייסנו. עברנו ולא התגייסנו, והמשכנו להיות יהודים חרדים "המכונים היום "סיקריקים" ע"י "כת משכילים בני ברק" נעבור גם את "חידוש גזירת גיוס השמד" של יהדות התורה-הבריונים אפ' עם גפני וליברמן... הרדיפה הזאת דומה בדיוק לרדיפת שונאי הדת ימ"ש שאם הי' נדמה להם עוולה אצל בעל זקן ופאות היו מאשימים את כל בעלי הזקנים ופאות. וכן חידוש גזירת השמד ע"י "מועצת השמד" בכדי לגרות יותר את האש נגד הקדושה ר"ל לא יעזור לכם. אתם פשוט עמלקים. כן נעבור את גם את שלטונות הציונות, וגם את העסקנים והשופטנים שלהם, ואנחנו בשם ד' נעשה ונצליח, שהרי למחות על כבוד שמים היא מעל הכל. נראה לי שכולכם מקנאים בנו, אחרת אני לא מבינה את גודל הפרסום נגדינו. אפילו פרעה הרשע, לא גזר אלא על הזכרים, ואתם גוזרים גם על הנשים. נגמר עולם הגאווה והשקר ! גאולה התחילה ! אורו של משיח נמצא! משיח בדרך לתת פקודות לניהול העולם, וכל מי שמתחזקת באמת מתקרב יותר ויותר את הגאולה!!!! כבר היה הרבה אנשים שרצו לעקור את יסודי תורותינו הקדושה, אתם לא הראשונים, מי אתם שתשפטו אותם, ההפגנות שלנו בקדושה וטהרה ומעל כל קיום המצות שלכם. ובס"ד יקוים אצלינו וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ, אמן כן יהי רצון.
2
ההפגנות נגד חילול שבת, מצעד הצואה, וגיוס השמד והזימה אי
/ | 21-02-2017 16:36
ההפגנות נגד חילול שבת, מצעד הצואה, וגיוס השמד והזימה איסתייעא מילתא, והיום המצב משתפר, שאם עומדים על המשמר הם לא יוצאים למלחמה. וזה חשוב לדעת, המציאות היא שהיכן שאומרים להם דברים ברורים ונחרצים, הם לא עושים כלום" והם פשוט מפחדים מהחרדים, כן לגבי גיוס בנות.