מהומה במליאה: זועבי כינתה את חיילי צה"ל רוצחים

כמעט מכות בכנסת. חברת הכנסת חנין זועבי כינתה את חיילי צה"ל שהשתלטו על המרמרה רוצחים, ויצרה מהומה שכמעט הסתיימה באלימות פיזית. צפו בהתפרעות

מהומה במליאה: זועבי כינתה את חיילי צה"ל רוצחים

שוב מהומה במליאת הכנסת ושוב זו חברת הכנסת חנין זועבי.

בהצעה לסדר היום שהציעה חברת הכנסת מהרשימה המשותפת, היא ביקשה לעסוק בהסכם הפיוס בין ישראל לטורקיה, בעקבות משט המרמרה בו השתתפה.

ח"כ חנין זועבי התייחסה להסכם הפיוס ואמרה: "אני עמדתי פה לפני שש שנים, חלק מכם זוכרים את השנאה והעוינות כלפיי ותראו לאן הגענו. התנצלות למשפחות של אלה שקראו להם טרוריסטים. התשעה שנרצחו, מתברר שצריך לפצות את המשפחות שלהם. אני דורשת התנצלות לכל הפעילים הפוליטיים שהיו על המרמרה והתנצלות כלפיי חברת הכנסת חנין זועבי שהסתתם נגדה במשך שש שנים. אני דורשת פיצויים ואני אתרום אותם למען המשט הבא. כל עוד יש מצור צריך לארגן עוד משטים.

חברי הכנסת מהקואליציה ומהאופוזיציה זעמו והחלו לקרוא לעברה. סגן יו"ר הכנסת חמד עמאר (ישראל ביתנו) שניהל את הישיבה, ביקש ממנה לחזור בה מן הדברים. זועבי ביקשה להתנצל אך במקום זאת הטיחה "מי שרצח צריך להתנצל. אתם (חברי הכנסת) צריכים להתנצל".

צפו במהומה

(צילום: ערוץ הכנסת)

במליאה פרצה מהומה שלא רבים זוכרים כמותה. חברי הכנסת החלו להתקדם לעבר דוכן הנואמים, כשח"כ מיקי לוי מבקש לעלות ולהוריד את זועבי בכוח מהדוכן. רק בהתערבות הסדרנים, שהרחיקו את חברי הכנסת, הסתיימה המהומה בלי אלימות פיזית.

עמאר, הרחיק את זועבי מהדוכן, וכך גם מספר חברי כנסת שהתפרעו: אורן חזן מיקי לוי וג'מאל זחאלקה הורחקו מהמליאה.

ככה זה נראה ב-2010

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
ממשלה דפוקה שהסכימה לשלם פיצויים
| 29-06-2016 16:40
אני לא יכול לכעוס על זועבי ימש. אבל אני רותח על ממשלה חסרת עמוד שידרה. שהסכימה לחתום על חוזה פיוס כל כך מביש. לשלם פיצויים למחבלים. התרפסות לפני גויים, שונאי ישראל ימש. במשפט אחד: עבדים משלו בנו, פורק אין מידם
2
סרט
יצחק | 29-06-2016 16:50
http://www.meirtv.co.il/site/cotet_idx.asp?idx=6615&cat_id=4031
3
זועבי צודקת! ביבי משלם פיצויים
| 29-06-2016 17:04
חבורה של מטומטמים יש בכנסת מי שאשם זה ביבי וחבריו לקואליציה
4
ביבי שנתן פיצויים למחבלים חייב
| 30-06-2016 0:10
לגמור את המלאכה לפטר את החצופה שנקראת חנין זועבי.
5
בושה למדינה
| 30-06-2016 1:47
יפי נפש יושבים בכנסת ולא יכולים להנהיג מדינה ראש הממשלה ושרי הממשלה תתביישו.פוגעים בחיילים והבוגדת עדיין בכנסת ???? דמוחרטה
6
היא צודקת ב100%
אלי | 04-07-2016 15:20
נותנים לה לכהן בכנסת, לדבר, והממשלה משלמת פיצוים לטורקיה - עובדה שאנחנו אשמים כפי שהיא אומרת. גם פר' ישעהיו ליבווביץ קינה את חיילי צה"ל יודו-נאצים וקבל פרס והרבה תלמידים. מה אתם רוצים מהכלבה הזו הנובחת?
7
החברים שלה ממר"צ אמרו בדיוק אותו דבר - ציפיתם ש ה י א
אוראור | 25-10-2016 16:17
תגיב אחרת? אגב , ביבי לא נהיה ממש שמאלני -הוא גם לא היה ימני - הוא פשוט רכרוכי ופחדן וחבל שאין לו אתם - יודעים - מה כדי לצפצף על האויבים שלנו.