אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לא הפלסטינים אשמים בטבח, אלא אנחנו

אם הייתה ממשלתנו נכרית, הייתי אומר שהיא אנטישמית, אם הייתה לא יהודית הייתי אומר שהיא גזענית, אבל כיון שהיא בנויה מאחים שלנו, לא נשאר לומר אלא שהיא מזוכיסטית וגלותית

לא הפלסטינים אשמים בטבח, אלא אנחנו
  (צילום: אסף מילר)

מול הטבח האכזרי שביצעו פורעים ערביים בהמשך לכל הטבחים שהם מבצעים זה כבר מאות בשנים, ממשלת ישראל, השב"כ המשטרה ואינני יודע עוד מה, 'מחפשים פתרונים' לבלימת הטרור. וכל זה מדוע? משום שכל בר דעת שואל את עצמו מדוע יהודי אינו יכול להיכנס לעיר פלסטינית ולהישאר בחיים, וערבי יכול להיכנס לעיר יהודית ולהישאר בחיים? רק מדינה חולה ועם חולה מוכנים לאמץ גישה לפיה עליו לסבול בסובלנות כל פגיעה בו, אך בד בבד עם זה עליו למנוע בכל מחיר פגיעה באחרים! אמרתי חולה? חוששני שהתואר אינו מתאים, אלא יש לומר מקרה פסיכיאטרי כרוני!!

ואם תשאלו היכן וממי למדנו שמצווה להיות חולה נפש? ובכן, אלפיים שנות גלות בהם נאלצנו לספוג מהלומות אין קץ ללא כל יכולת להגיב ואף סתם להתגונן, שינו באופן יסודי את הד.נ.א. של רבים בתוכנו עד כדי כך שהם אינם מסוגלים לקלוט שהם מקרים פסיכיאטריים כרונים ממש. דוגמא אחת בולטת במיוחד היום: חולדאי מאשים את הכיבוש! ז"א, לשיטתו לא רק שאם הם רוצחים אותנו אין פשע מהצד השני, אלא שעוד אנו האחראים על הרצח!! האמת שאפשר ללמד עליו זכות. הוא הפגין כ"כ הרבה פעמים חוסר דעת ורמה רוחנית ואינטלקטואלית כה נמוכה, שאפשר להתייחס אליו כאל ילד שלא הצליח להתבגר, ולכן אינו מבין דבר. איזה אימוץ נורא של ההטפה הנוצרית האנטישמית של 'ויה דולורוזה': היהודי נושא באחריות סבלו בגין פשעי התנהגותו! יש בתוכנו שהפנימו יותר מדי טוב את המסר! ובפרט שהשואה היא עוד 'מצדיקה' זה!

עוד חסר דעת אחד שנכנס זה עתה לזירה: ליברמן. כמחווה לרמאדן הוא מקל עליהם בכניסתו לתפקיד. הם 'הודו' לו בצורה המתאימה להם זה כבר יותר מאלפיים שנה! אבל כת"פ של אחד האנשים המסוכנים ביותר למדינתנו, כפי שהזכרנו כבר, הוא עוד חולם באספמיא על שלום במזה"ת ובגלל שמצא כמה מדינות באיזור התאבות לרווח והנאות, והמוכנות ליצור אתנו קשר כדי להשיג את תאוותיהן, הוא כבר חושב שהגענו לעוה"ב. ומי משלם את מחיר ההזיות? כרגיל פשוטי העם בישראל.

ועוד מחזה נוראי התגלה בת"א: שוטרים היססו איך לנהוג כלפי המחבל הפצוע. האם קשה לנחש מהיכן בא היסוס זה? ודאי שלא. האובססיה החולנית של בוגי יעלון כלפי החייל הפוגע באוייב, מאיימת אפילו על פעולתם של שוטרי בני ישראל!

מה הפתרון? לצאת למבצע בעזה או ביו"ש?! אין לזה כל הגיון. צה"ל יקריב עוד חיילים רבים על מזבח פסידו המוסריות שלו, כפי שעשו בעזה עפ"י הצהרתו של הרמטכ"ל לשעבר גנץ.

ובכן חבל על הזמן. הקבינט הבטחוני לא יביא שום מזור רציני לעמנו כל עוד לא ירד לעמנו האסימון, שאם יהודי מסתכן בעיר פלסטינאית, פלסטינאי חייב להסתכן בעיר יהודית. אסור שיהיה בטחון לאויבינו אם אין לנו בטחון. אסור שיוכלו לשבת בשקט אם אין אנו יכולים לשבת בשקט.

כמובן בשביל זה יהיה אסור להעסיק אף אחד מהם עד שיתנהגו כהוגן. אבל בשביל זה חייבת הציבוריות הישראלית לוותר על כסף הבא מהעסקתם. וזה לא פשוט למדינה שעבורה הכסף הוא הערך העליון ליותר מדי אנשים בתוכה!

הפתרון האמיתי לא יבוא כל עוד לא יחול אצלנו שינוי תודעה יסודי ועמוק ביותר שיפקח עיני עיוורים ויביא אותם לידי הכרה שבמזה"ת רק הכוח קובע, והפלסטינאים יצטרכו לבחור בין התנהגות ראויה ובין עוצר עריהם עד עזיבתם את ארצנו.

עד שנראה אור כזה, על כל בר דעת להחרים כל העסקת פלסטינאי, לאסור עליו להתקרב אלינו ולא לקנות מהם ולו אגורה אחת, עד שימותו ברעב או שיעופו מהאופק שלנו.

=======

הרב אליהו זיני הוא ראש ישיבת ההסדר 'אור וישועה' בחיפה

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
כל מילה בסלע!
| 10-06-2016 9:22
האנטישמיות הצליחה לגרום ליהודים להביט על עצמם כאנטישמים וכל עוד זה לא יפסק ולא נאמין בצדקת דרכנו נמשיך לספור את המתים. מי שמכיל את הטרור ומתרץ אותו הוא ערב רב וגם אם הוא יהודי זוהי רק השתייכותו הגנטית. יהודי המאמין בתורתו לא יוכל לעולם להצדיק רצח, בטח לא את של עמו... אנחנו כבר לא בגלות! לא ניתן לנצח אותנו במלחמה, אך אויבנו מצליחים לערער את אחדותנו במטה להובילנו למלחמת אחים. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!
אובמה תספור אותי, קלינטון לא צריכים לשבור צריכים לבנות. המחבלים זה היהודים בתוכינו, אשה שמסוגלת לרצוח ילדים.
| 10-06-2016 17:41
הם מנסים להסית את הציבור בשקרים , והאמת הוא שכל דבריהם שקרים. והפרוצה מחדרה עם הוריה היו מתעללים באכזריות איומה בשני ילדים עד היום במשך שנים, והיא הודתה בפני העו״ס ויש ראיות ועדויות מפני שכך היתה עושה שנים מנפצת את ילדיה בריצפה פתחה ראשיהם שברה שיניהם, הרעיבה אותם עד שעשתה אותם שלדים, וילד אחד זרקה מהבית בגיל תשע לפנימיה, והרב שמגבה אותה תמיד מלמד אותה את המילים בערמימות איך לצחוק ולרמות את כולם והם הופכים את הכל ושולחים אנשים מהמדינה בכל העולם שרודפים את האב גם לאחר שהוציאו ממנו גט, ובגדה ולכן לא רוצה אותו, עדיין ממשיכים את ההתעללות האיומה והנוראה, בעוד שיודעים שהוא הצודק, הם נלחמים לשבור אותו, מהרגע הראשון שהכירו אותו, בלי סיבה, אשה ששוברת את הראש והאף והשיניים של ילדיה שהיא שוברת צלחת ושאמא שלה עליזה שברה את כל התריסים בבית ומרביצה וסורטת את נכדיה, וכשבאו לבית הוריה, הם עשו הפסקת חשמל ושמו חתולים וזרקו אותם בריצפה ורק גורמים לנכדים לבכות ומבטיחה להפריד בין בני הזוג ומלמדת את ביתה לעשות כויות לגבר בכתף ולילדים בידים. ותראו במקום לקחת אחריות ולהתנצל אחרי שכבר הודתה, היא מפיצה שקרים.
2
צודק בכל מילה
יאיר | 10-06-2016 9:35
3
כותרת לא הכי ראויה
| 10-06-2016 12:19
4
מסכים עם הרב
סעיד מנצרת | 10-06-2016 13:03
דבריו של הרב הזה במקרה זה נכונים, אנו חיים בשלום עם היהודים ולא שונאים אף אחד. הפלשתינים פוגעים בנו (ערביי ישראל) במקומות עבודה ואסור להכניס אותם לפה.
5
במגילת רות: רש"י מפרש על הפסוק "למי הנערה הזאת" -
| 10-06-2016 18:31
במגילת רות: רש"י מפרש על הפסוק "למי הנערה הזאת" - וַיֹּאמֶר בֹּעַז לְנַעֲרוֹ הַנִּצָּב עַל הַקּוֹצְרִים לְמִי הַנַּעֲרָה הַזֹּאת. וכי דרכו של בועז לשאול בנשים??? אלא דברי "צניעות וחכמה" ראה בה, שתי שבלים לקטה שלשה אינה לקטה, והיתה מלקטת עומדות מעומד!!! ושוכבות מיושב!!! דרך צניעות... כשם שאמרו חז"ל: "כל כבודה בת מלך פנימה ממשבצות זהב לבושה"* (תהילים מה, יד). הגמרא (יומא מז.) אומרת שבעה בנים היו לה לקמחית, וכולם שמשו בכהונה גדולה. אמרו לה חכמים מה עשית שזכית לכך, אמרה להם מעולם לא ראו קורות ביתי קלעי שערי ע"כ. הנה לנו גודל הצניעות, אפילו בתוך קורות ביתה של האשה. ורבי יוסי אומר במדרש תנחומא (וישלח, ו) שאשה שמצנעת את עצמה, ראויה להינשא לכהן גדול ותעמיד כהנים גדולים. והנה דוד המלך אומר *"אשתך כגפן פוריה בירכתי ביתך בניך כשתילי זיתים"* (תהילים קכח, ג) והנה בדור זה, בדור שלנו, המלחמה קשה ביותר בענייני צניעות, וחייבים למסור נפשינו בכל פרטי ודרכי נועם לשמור "הצניעות" על היסודות שנגאלנו ונושענו אך ורק בזכותם, כמ"ש בחז"ל שלא שינו לבושם כמו שזכו להיגאל בזכות הלבוש הצנוע מארץ מצרים כך כהיום רק אלו שהם צנועות יזכו לגאולה שלמה בקרוב ממש.
6
צודק ביותר
| 13-06-2016 0:12
ישר כח לרב. סוף סוף קצת דעה צלולה נשמעת.
7
צודק במאה אחוזים!!
שמואל | 13-06-2016 15:01
צריך להתחיל במעשים!!! לפתוח דף פייסבוק של אנשים שיתחילו להחרים את מעסיקי הערבים/מחבלים, ולהתחיל ברמי לוי הגדול מכולם....
8
אשריכם חכי"ם משומדים. "צה"ל ולפיד גאים בכם"
| 14-06-2016 18:01
מי תומך בנחל הזימה, בנחל השמד, וידוע כנחל חרידי, מי תומך בצואה הזה??????? הנה דברים ברורים, רק פלג המשכילים המשומדים המסיונרים זרע עמלק רשעים ערורים רוצחים בני טומאה כת הערב רב יש להם שכל כחמורים שלוחי השטן, שלוחי הס"ם, הם האכזרים ורק הם תומכים בעגל הזהב של נחל השמד והזימה בפועל ממש, אין להם אפי’ טיפה של יראת השם ית’ שמו לעד, הם התומכים בגזירה של "שמד" ושוב שמד ועוד שמד וכו’ הם בני בניו של המן שלמדו בבני ברק!! הנחל החרדי הורתו ולידתו בטומאה גדולה... הם מנסים להסית את הציבור בשקרים , והאמת הוא שכל דבריהם שקרים. הפתרון האמיתי הוא הפרדה מוחלטת. אשריכם חכי"ם משומדים. "צה"ל ולפיד גאים בכם".