ליברמן: שמאלני התקשורת מלבים תג מחיר

שר החוץ זועם: "תופעת "תג מחיר" קיימת אך ורק בגלל הרוח הגבית שנותנים לה עיתונאים בכירים בתקשורת שמזוהים, גם אם לא במוצהר, עם מחנה השמאל"

ליברמן: שמאלני התקשורת מלבים תג מחיר
  חושף את צביעות התקשורת. ליברמן (צילום: פלאש 90)

שר החוץ אביגדור ליברמן יוצא חוצץ נגד התקשורת שהתעלמה כמעט לחלוטין מהלינץ' שבוצע בשלושה ישראלים. "כששומעים על המקרה שאירע הלילה בטובא זנגריה, בו בוצע לינץ' שכמעט והביא למותם של שלושה ישראלים שבאו לטיפול אצל רופא השיניים המקומי, ורואים את הסיקור התקשרותי המזערי והשולי שלו זוכה המקרה, מבינים עד כמה מעוות הסיקור בתקשורת של חבורת מרססי הקירות התימהוניים וההזויים הקרויים "תג מחיר", שכל כתובת אווילית שלהם זוכה לכותרות כאילו מדובר בפרוץ מלחמת העולם השנייה", כתב ליברמן בפייסבוק.

שר החוץ הבהיר כי כבר גינה "כמה פעמים ובצורה הברורה ביותר את התופעה המגעילה של "תג מחיר", שמעבר לפגיעה בערבים פוגעת גם בחיילי צה"ל וגורמת נזק גדול למדינת ישראל בכלל ולמפעל ההתיישבות בפרט. אך צריך לומר בבירור כי תופעת "תג מחיר" קיימת אך ורק בגלל הרוח הגבית שנותנים לה עיתונאים בכירים בתקשורת שמזוהים, גם אם לא במוצהר, עם מחנה השמאל והם מלבים את התופעה הזו במכוון כדי לחזק את טענותיהם נגד הימין ואת עמדתם האידיאולוגית נגד מפעל ההתיישבות".

עוד הוסיף ליברמן: "הפרסום ותהודה חסרי הפרופורציות שנותנים עיתונאים אלו למעשי הוונדליזם של התימהוניים מ"תג מחיר" הן השמן בגלגלים של אותם מעשים, משום שללא התהודה שהם נותנים להם לא היה למעשים הללו שום טעם, גם לפי קו המחשבה של אותם מופרעים שמבצעים אותם.

"אותם עיתונאים, שמקדישים שעת שידור שלמה לגרפיטי הנכתב נגד ערבים, כאמור מעשה בזוי ומקומם אך ללא שפיכות דמים או פגיעה פיזית במישהו, לא הקדישו אפילו חצי מזמן השידור הזה בכדי לדבר ולגנות את הרציחות של שלי דדון, של סנ"צ ברוך מזרחי או של סמ"ר גל קובי שנרצחו בפעולות טרור לאומניות של ערבים, באותו זמן שבו מרוססות כתובות תג המחיר.

"לכן מוטב שהתקשורת תעסוק קודם כל באלימות אמיתית, כמו זו שארעה הלילה בטובא זנגריה, גם אם היא אלימות נגד יהודים…".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

אין תגובות
הצג את כל התגובות