עיתון מעריב השמיט מהרב עובדיה יוסף את התואר רב

עורכי מעריב מחקו לרב עובדיה יוסף את התואר רב ודיווחו בעמוד השער של העיתון על 'עובדיה'. גם בעמודים הפנימיים נכתב 'עובדיה יוסף' בלי התואר רב. מעריב: מדובר בטעות

עיתון מעריב השמיט מהרב עובדיה יוסף את התואר רב
  עובדיה והרב סתיו. מעריב הבוקר (סריקה)

עיתון מעריב השמיט מהרב עובדיה יוסף את התואר רב.

בעמוד השער של העיתון נכתב הבוקר על תגובת ארגון צהר, להתקפת הרב עובדיה יוסף על הרב סתיו במילים: "ארגון צהר לעובדיה: חזור בתשובה ובקש מחילה מהרב סתיו".

גם בעמודים הפנימיים של העיתון נכתב בכותרת המשנה: "גינויים חריפים לדבריו של עובדיה יוסף שכינה את הרב סתיו …" רק בתוך הכתבה אותו כתבו זאב קם וישי פרידמן, לא נגע העורך ושם נכתב הרב עובדיה יוסף.

בכותרת המשנה: עובדיה יוסף שכינה את הרב סתיו (סריקה)

גורמים חרדיים טוענים כי מדובר במעשה מכוון של העורך הראשי ומו"ל העיתון שלמה בן צבי שלדבריהם תומך באופן גלוי ברב דוד סתיו. בשעה האחרונה מופץ בפורומים חרדיים מספר הטלפון של בן צבי, עם הבקשה להתקשר אליו ולשלוח לו סמסים בו הם דורשים ממנו להתנצל על ביזוי כבודו של הרב עובדיה יוסף.

כזכור בן צבי, היה חתום על מאמר משותף יחד עם חגי סגל ואורי אליצור במקור ראשון בו תקפו את הרבנים שמתערבים בבחירות לרבנות הראשית תחת הכותרת "זהירות הורסים פה".

בעקבות אותו מאמר, כפי שפורסם לראשונה ב'סרוגים', החליט הרב חיים דרוקמן לבטל את המנוי על 'מקור ראשון' לאחר שהיה מנוי עליו (ועל הצפה) במשך 65 שנה.

ממעריב נמסר כי "התואר רב הושמט בטעות משמו של הרב עובדיה בעמוד הראשי ומופיע בגוף הידיעה."

בצהרים הוציא העיתון הודעת הבהרה בדף הפייסבוק שלו:

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

39 תגובות
הצג את כל התגובות