נתוני TGI: זינוק של 36% בחשיפה לרדיו גלי ישראל

נתוני סקר ה-TGI שמתפרסמים היום מצביעים על זינוק חד בחשיפה לתחנת הרדיו האזורית של יו"ש. גם התחנות החרדיות 'קול חי' ו'קול ברמה' רושמות עליה גדולה.

נתוני TGI: זינוק של 36% בחשיפה לרדיו גלי ישראל
  זינוק חד. גלי ישראל.

תחנת הרדיו האזורית של יו"ש רושמת עלייה נוספת בשיעורי החשיפה.

על פי סקר ה-TGI שמתפרסם הבוקר, עלה שיעור החשיפה של תחנת 'רדיו גלי ישראל' ב-36% והוא עומד כרגע על 1.4%. שיעורי החשיפה עולים זו השנה השנייה ברציפות, לתחנה הצעירה שמצליחה להתגבר על הפרעות בשידורים שנגרמות מתחנות פירטיות פלסטיניות.

בקרב שכבת הגילאים שבין 18 ו-44 מגיעה התחנה לשיעור חשיפה של קרוב לשני אחוז.

גם בקרב התחנות החרדיות נרשמת עלייה, רדיו 'קול ברמה' התחזקה לשיעור האזנה של 4.8% בממוצע השנתי (5.2% בחציון השני) והיא מובילה במעט על המתחרה רדיו 'קול חי', שאחרי ירידה קלה רשם זינוק חד לרמה של 5.6% בחצי השנה האחרונה ובסך הכל 4.6% בממוצע לשנת 2012.

בשלוש התחנות מברכים על הנתונים, מנכ"ל רדיו גלי ישראל, ישראל פריד אמר ל'סרוגים': "אנו שמחים לראות את העלייה החדה בשיעור החשיפה לתחנה. אין ספק שהדגש על ציונות בשידורי האקטואליה ובשאר התוכניות גורמים למאזינים תחושה של הזדהות עם שידורי הרדיו. נמשיך להשקיע בתוכן ולעלות גם בשנה הבאה"

ברדיו 'קול חי' ציינו כי הם היו התחנה המאוזנת ביותר מבין התחנות האזוריות, בחצי השנה האחרונה. עדו ליבוביץ', מנכ"ל הרדיו: "רדיו קול חי" היה ונשאר הרדיו המוביל בקרב הציבור החרדי והדתי. תוך עבודה קשה והתאמת התכנים למגזר, התחנה תמשיך בתנופת התחדשות ופיתוח על מנת לתת לקהל מאזינינו את התוכן האיכותי והטוב ביותר".

ברדיו קול ברמה, שהובילו את התחנות הדתיות והחרדיות בשנת 2012 מסרו: "אנו שמחים לראות כי זהו הסקר השני ברציפות בו אנו רושמים עליה נוספת, ובסיכום השנה קול ברמה הינה התחנה החרדית דתית עם הגידול הרב ביותר בשיעורי ההאזנה ואנו מתחייבים להמשיך כך לטובת מאזינינו גם בשנים הקרובות".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

14 תגובות
הצג את כל התגובות