קיצוצים בגל"צ: 'המילה האחרונה' לא תשודר בימי חמישי

אחת התכנית האהובות על המגזר הסרוג בגלי צה"ל, מאבדת עשרים אחוז מערכה, כשהחל מהשבוע הבא לא תשודר התכנית בימי חמישי בשל בעיות תקציב בתחנה הצבאית.

קיצוצים בגל"צ: 'המילה האחרונה' לא תשודר בימי חמישי
  לא בימי חמישי. גלעד (פלאש90)

אחת התכנית האהובות על המגזר הסרוג בגלי צה"ל, מאבדת עשרים אחוז מערכה.

בסוף התכנית היום (ה') אותה הגישו אברי גלעד ואבישי בן חיים, אמר גלעד כי החל מהשבוע הבא לא תשודר התכנית בימי חמישי.

"גלי צה"ל נמצאים במשבר תקציבי קשה ומקצצים בתכניות" הסביר גלעד את המהלך, אך הוסיף בקריצה כי כעת יהיה שוויון בנטל בין צמדי המגישים, אברי גלעד וג'קי לוי ובין עירית לינור וקובי אריאלי.

הקיצוץ בתכנית הגיע לאחר שלפני כחודש כבר דווח על הורדתה מלוח השידורים. ב'סרוגים' פרסמנו כיצד ג'קי לוי כבר נפרד מהמאזינים כשהוא אומר: "בוא נאמר את האמת, יכול להיות שזו הפעם האחרונה שאנחנו נמצאים בפורום הזה". כששני המגישים הודיעו על יציאתה שלה התכנית לחופשה עד אחרי הבחירות.

באותו יום הוזמנו ארבעת המגישים לשיחה עם מפקד גלי צה"ל ירון דקל שם התבדו החששות מפני סגירת התכנית, אלא שכעת מתברר כי הקיצוצים מאלצים על ויתור של אחד מימי השידור.

התכנית שהחלה אי שם בשנת 98' עם אורי אורבך, גידי גוב ועירית לינור הייתה אחת התכנית האהובות על הקהל הדתי, שנדבק לרדיו כל יום בין 11 ל-12, כדי לשמוע איך אורבך משיב לטענות אנשי השמאל, שהחלו אט-אט להתפכח ולהפוך לפחות שמאלנים.

במשך השנים שידרו בה לצד אורבך ולינור גם גידי גוב, אברי גלעד וג'קי לוי, כשעם פרישתו של אורבך לטובת הפוליטיקה, התיישב קובי אריאלי על כסא המנחה הקבוע.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
חבל מאוד תוכנית ברדיו הכי אהובה
ליאת | 24-01-2013 16:39
2
המילה האחרונה- הסיבה העיקרית להדליק רדיו
גלית | 24-01-2013 17:44
חבל, אהבתי את התכנית, דקל הופך את גל"צ לרשת ב'. עצוב!