אורי אורבך: מתנפלים על הסמח"ט בגלל הכיפה שלו

ח"כ אורי אורבך התראיין לרדיו 'קול חי' ואמר כי התקשורת מעצימה את הסיפור כי "מדובר בבחור משלנו עם חזות של מתנחל". לדבריו, מטרת העליהום התקשורתי מכוונת ונועדה למנוע את "ההשתלטות" של הדתיים על הצבא. האזינו לראיון.

אורי אורבך: מתנפלים על הסמח"ט בגלל הכיפה שלו
  בגלל הכיפה. אייזנר (פלאש90)

אתמול (ב') התראיין ח"כ  אורי אורבך (הבית היהודי) למהדורה המרכזית של רדיו 'קול חי' עם נעם זיגמן.

במהלך הראיון התייחס ח"כ אורבך לאירוע עם הסמח"ט אייזנר ואמר:

"מדובר בבחור דתי ממשפחה דתית, כשאנחנו יושבים ואוכלים את המצות שלנו יום נוסף בגלל השבת,  הוא מסתובב לו בכביש הבקעה בגלל חבורה של שמאלנים ואנרכיסטים שבאו מבחוץ ורוצים להציק ולחסום כביש ולשבש את התנועה שלמטיילים הישראלים החילוניים שנוסעים לכנרת."

האזינו לראיון עם ח"כ אורבך (באדיבות רדיו קול חי)

[podcast]http://www.srugim.co.il/wp-content/uploads/2012/04/insert.mp3[/podcast]

"ובסוף אנחנו כולנו מתנפלים עליו ומנסים להוריד אותו ולפטר אותו מהצבא ומטילים עליו את כל הצרות של עם ישראל. זה מעצבן כי מדובר בבחור עם מסירות נפש ובחייל טוב ובן אדם שחזר לצבא כדי לשרת את עמו".

עוד הדגיש ח"כ אורבך:  "ברור שהעובדה שמדובר בבחור משלנו ועם חזות של מתנחל למרות שאני לא יודע איפה הוא גר, יש פה ניסיון לספר סיפור יותר גדול מזה על ידי השמאל ועל ידי מתנגדי השליטה שלנו ביהודה ושומרון."

"הם רוצים להגיד תראו תראו הדתיים האלה גם מתקדמים בצבא, ותראו לאן זה מגיע, איך זה משחית, איזה אלימים הם, ואת זה צילמו ולכו תדעו כמה פעמים בלי שהצטלמו, ככה הם מתנהגים לשמאלנים ולערבים ויש לעצור את ההשתלטות הדתית על הצבא".

"זה לא נאמר בפומבי בשום מקום אבל אם החייל המכה היה בן לעדה האתיופית, אז אני מניח שזה היה עובר יותר".


כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות