הערבייה שהביעה תמיכה בתושבי מגרון חוששת לחייה

הבוקר כתבה א' תושבת אחת הערים במשולש כי היא "תומכת בזכות היהודים בכל הארץ כולל יהודה ושומרון" ועכשיו היא נאלצת להסתתר בגלל איומים. א' שכבר מחקה את הודעת התמיכה עדכנה לפני דקות אחדות בקיר הפייסבוק שלה: "אני נאלצת לעשות הפסקה בפייסבוק מחשש לחיי".

הערבייה שהביעה תמיכה בתושבי מגרון חוששת לחייה
  אילוסטרציה פלאש90

אחרי ההודעה המפתיעה בקיר הפייסבוק של מגרון, מגיעה הודעה לא מפתיעה בכלל.

הבוקר (ה') פרסמנו לראשונה ב'סרוגים' את הודעת התמיכה של א' ערביה מאחת הערים במשולש המביעה תמיכה במאבק של מתיישבי מגרון. את השם המלא לא פרסמנו, אחרי שנודע לנו כי היא חוששת לחייה)

בקיר הפייסבוק של הישוב נכתב: "אתם תתפלאו אולי תקללו אבל אני רוצה להגיד את דעתי."

ההודעה של א', שמה המלא ותמונתה הוסרו בגלל החשש לחייה

"נכון שאני ערבייה אבל למרות זאת בגלל שאני אוהבת את היהודים ואת ארץ ישראל ומאמינה בחובת הערבים להיות נאמנים למדינה אני תומכת בזכות היהודים בכל הארץ כולל יהודה ושומרון."

ואם זה לא מספיק, אז היא ממשיכה ומעידה כי לאחר שקראה הרבה מקורות וחומר בעניין, התברר לה כי היהודים צודקים: "המסקנה שלי שהמגרון וכל הישובים ביהודה ושומרון הם נכס יהודי."

שעה ספורה לאחר ההודעה האמיצה הזו, בקיר של מגרון, קיבלה א' איומים על חייה שכתוצאה מהם, פרסמה הודעה בקיר שלה ברשת החברתית: "אני נאלצת לעשות הפסקה בפייסבוק מחשש לחיי". בשלב זה עדיין לא ברור מי הם הגורמים המבקשים לפגוע בה, אך נראה כי מדובר בגורמים בתוך הכפר בו היא מתגוררת.

הודעתה של א' לאחר קבלת האיומים

בעקבות האיומים מחקה א' את הודעת התמיכה בתושבי מגרון וכן תגובות אחרות המצדדות בצד היהודי של הסכסוך.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות