תלונה במשטרה נגד יוצר הסרטונים "נתניהו הנאצי"

אתר 'סרוגים' הגיש אתמול תלונה במשטרה נגד מאיר מנדלסון שיצר את סרטי התועבה בהם נראה שר התעמולה הנאצי, יוזף גבלס משבח את ראש הממשלה, ואדולף היטלר מדובב כנתניהו המשבח את מיכאל בן ארי ואיתמר בן גביר הפשיסטים. מנדלסון עצמו לא מתחרט על מעשיו.

תלונה במשטרה נגד יוצר הסרטונים "נתניהו הנאצי"
  תלונה במשטרה בגין הסתה. (צילום מסך)

שתי תלונות הוגשו אתמול למשטרה נגד מאיר מנדלסון, שיצר את הסרטים בהם מוצג נתניהו כנאצי.

בסרטונים אותם חשפנו לראשונה ב'סרוגים', ביום רביעי שעבר, נראים סרטים ישנים משנות השלושים והארבעים, בהם נראה שר התעמולה הגרמני, יוזף גבלס, נואם בפני קהל המונים גרמני, כשהוא משלהב אותם.

מנדלסון, הוסיף כתוביות לסרטון בהם נראה גבלס אומר: "אתם רוצים מלך חדש, מלך אשר יביא לכם רווחה, יוריד את המסים ויהרוג את הערבים".

"הרימו ידכם עבור ביבי נתניהו, מלך העולם לעולם ועד".

בתגובה מתחיל הקהל לצעוק, על פי הכתוביות: "הייל ביבי" ושר "ביבי איבר אאלס, את שכם וחברון נאכלס" על רקע ההמנון הגרמני דוטשלנד איבר אאלס (גרמניה מעל הכל).

יוצר הסרטון, מאיר מדנלסון, הוסיף בדף הפייסבוק שלו: "אני עומד מאחורי הקליפ, קחו חומר למחשבה".

תלונות במשטרה

בעקבות הפרסום, יצר מנדלסון סרטון חדש, בו נראה הצורר הגרמני, אדולף היטלר, כשלסרט מוצמד דיבוב בו היטלר כביכול משבח את ח"כ מיכאל בן ארי ואיתמר בן גביר הפשיסטים.

הסרטון החדש שהופץ נגד נתניהו ובן ארי (צילום מסך)

לסרטון הוצמד לוגו האתר 'סרוגים', כדי להראות כי כביכול מאחורי הסרטון עומדים גורמי ימין. את הסרטון הפיץ מנדלסון ברשת החברתית פייסבוק וכטוקבקים במספר אתרים.

בהמשך יצר מנדלסון תמונת פוטו מונטז' בה נראה נתניהו כשעל פניו שפם קצר כמו של היטלר.

בעקבות הסרטונים, ובעיקר על רקע שילוב לוגו האתר 'סרוגים' בתוכם, הוגשו אתמול למשטרה שתי תלונות נגד מנדלסון, אחת על הסתה נגד ראש הממשלה והשנייה על התחזות והפצת מידע שקרי באינטרנט.

מנדלסון עצמו, התראיין אתמול לתוכנית 'צינור לילה' בערוץ 10 ולא חזר בו מהסרטונים.

צפו בכתבה בערוץ 10:

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות