איכלוב מדווח: חלה החמרה במצבו של הזמר אדם

בית החולים איכילוב מדווח כי חלה החמרה במצבו של הזמר אדם, שהועבר לאשפוז ביחידה לטיפול נמרץ כירורגי. משפחתו מבקשת להתפלל עליו

איכלוב מדווח: חלה החמרה במצבו של הזמר אדם
  (צילום: איכילוב)

בית החולים איכילוב מדווח היום (ג'), כי חלה החמרה במצבו של הזמר אדם, שהועבר לאשפוז ביחידה לטיפול נמרץ כירורגי. על פי הדיווח של בית החולים הוא נמצא כרגע בהכרה ונושם בכוחות עצמו. זאת לאחר שלפני כשלושה חודשים עבר הזמר ניתוח פשוט להוצאת כיס מרה שהסתבך וגרם לדלקת חריפה ולדלקות באיברים פנימיים נוספים.

משפחתו מבקשת להתפלל לרפואתו: אדם חיים בן חווה.

כזכור הזמר אדם בן ה-57, מי שנתפס בעיני רבים ככוכב הבלתי מעורער של שנות השמונים, חגג לפני כחודשיים 30 שנה לאלבומו ״סוד״ בבית החולים ושיתף את מעריציו במצבו הרפואי: "אני מסתכל לרופאים בתוך העיניים, הם רוצים לתת תשובות, אבל גם הם לא יודעים. המילים נכון למצבי הנוכחי הן, מגמת שיפור איטית, תהליך ארוך, אם המגמה תשתנה ינתחו במיידי, נמתין. אז ממתינים.

עוד יום ועוד יום והחיים ממשיכים ואני ? כאילו חי, רואה, שומע, מגיב קצת, אבל מחוץ למירוץ, אני שוכב והעולם בחוץ ממשיך. לנשום, צריך עזרה, להזיז את הכרית, צריך עזרה, להרים את המיטה, צריך עזרה ועוד לא דיברנו על מבצעים מורכבים כמו מקלחת.." לסיכום כתב לעוקביו:  "תודו על מה שיש לכם. אני מודה ואני רוצה להבריא, מאד רוצה להבריא".

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

7 תגובות
הצג את כל התגובות