אחרי השיא בסקר בשבוע שעבר, בנט צולל ב-40%

סקר מכון גיאוקרטוגרפיה מעלה כי אחרי שיא המנדטים בשבוע שעבר, שוב הליכוד 'שותה' מנדטים לבנט וחוזר להוביל. דרעי וליברמן מתנדנדים סביב אחוז החסימה

אחרי השיא בסקר בשבוע שעבר, בנט צולל ב-40%
  (הדס פרוש/פלאש90)

סקר מנדטים חדש שנערך לפני מספר ימים ופורסם היום (ב'), מעלה תוצאה מאכזבת לבית היהודי. אחרי שבשבוע שעבר הייתה הבית היהודי בשיא כל הזמנים עם 20 מנדטים, הסקר השבוע מחזיר אותה ל-12 מנדטים, כפי שהיו בשבועות האחרונים.

הסקר של מכון גיאוקטוגרפיה בראשות הפרופ׳ אבי דגני, שנערך טלפונית ביום חמישי האחרון בקרב מדגם מייצג ארצי שכלל 600 מרואיינים, מציב את הליכוד עם 31 מנדטים, וזאת לאחר שפל של 24 מנדטים בשבוע שעבר. למעשה המצביעים שברחו מהליכוד לבית היהודי שבו השבוע בחזרה לליכוד, כפי שאירע ביום הבחירות לכנסת ה-20.

דרעי וליברמן צוללים

עוד בסקר: יש עתיד עם 26 מנדטים (27 בשבוע שעבר), המחנה הציוני נחלש מאוד ל-13 בלבד (14), הרשימה המשותפת ממשיכה לדשדש עם 9 מנדטים מול 13 בכנסת הנוכחית.

כולנו של משה כחלון מתאוששות במעט 8 (7), יהדות התורה – 7 (9) ומרצ 6 (5). ש"ס שלא עברה את אחוז החסימה בשבוע שעבר חוזרת ל-4, כמוה גם ישראל ביתנו ושתי המפלגות נמצאות על סף אחוז החסימה.

 

בגושים: הימין עם 47 מנדטים, החרדים עם 11, המרכז עם 34 והשמאל עם 26. קואליציה כמו הנוכחית זוכה ל-66 מנדטים, בדיוק המצב שיש כעת.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות