באופוזיציה לא מתקפלים: "ספין מכוער של הליכוד"

סערת הקיזוזים. יו"ר המחנה הציוני תקף את הליכוד שהאשימו אותם "בחוסר מוסריות", וכינה את זה "ספין מחפיר". בהמשך איים: "לא נתמוך בהצעות חוק ממשלתיות" בשל החלטת שקד לא לדון בחוקים שהגישו

באופוזיציה לא מתקפלים: "ספין מכוער של הליכוד"
  (צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90)

ראשי סיעת המחנה הציוני התייחסו בישיבת הסיעה לסערת הקיזוזים שהתרחשה הבוקר עם הודעתם על אי נתינת הקיזוז לקואליציה בשל היעדרותו של ח"כ יהודה גליק שאשתו יפי נפטרה הבוקר, וטענו: "ספין מחפיר מטעם הליכוד".

בפתח הישיבה, תקף יו״ר סיעת המחנה הציוני ומרכז האופוזיציה יואל חסון את סיעת הליכוד שהאשימו אותם בחוסר מוסריות. ״היום היינו עדים לספין מחפיר מטעם הליכוד, שניסו להאשים אותנו ב"שפל מוסרי" כדבריהם".

לדברי חסון, "השפל המוסרי הוא של כל אחד ואחת מחברי הקואליציה שמצביעים שבוע אחרי שבוע בעד חוקים אנטי דמוקרטיים ואנטי ליברלים".

מי שמעוניין לכבד את הטרגדיה הנוראית של חבר הכנסת גליק חייב לדחות את ההצבעה. קיזוזים הם כניעה לקואליציה, ומעולם לא התחייבנו להיכנע לקואליציה – למרות ההתנהגות הביריונית שלה.

בסוף אמר: "סיעת המחנה הציוני תמשיך גם השבוע להיאבק בכל הכוח בחוק המרכולים ובשאר גזירות השנה החדשה שהממשלה מבשלת עבור אזרחי ישראל".

בהמשך התייחס חסון להודעת השרה שקד כי בשל הפיליבסטר שעשו האופוזיציה סביב חוק ההמלצות, וועדת שרים לחקיקה לא תדון בחוקים שהגישו. על כך הגיב, "אם בשבוע הבא, אכן ועדת השרים לא תדון באופן גורף בהצעות החוק של האופוזיציה", איים חסון: "אנחנו לא נתמוך בהצעות חוק ממשלתיות ולא נספק להם תמיכה אוטומטית כפי שהם רגילים".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות