עירית לינור: "בבית השני שלי זה לא היה קורה"

מגישת התכנית 'המילה האחרונה', עירית לינור, הגיבה להחלטה להשעות אותה מגל"צ בעקבות הדברים החריפים שאמרה לנשיא ריבלין: האם זאת תגובה גל"צית הולמת? לדעתי לא"

(צילום: ערוץ 20)

מגישת התכנית 'המילה האחרונה', עירית לינור, הגיבה אמש (חמישי) לראשונה להחלטה להשעות אותה מהתחנה למשך שבוע בעקבות הדברים החריפים שאמרה לנשיא המדינה ראובן ריבלין.

לינור ניצלה את מונולוג הפתיחה של תכנית 'הפטריוטים' המשודרת מדי ערב בערוץ 20 ואמרה כי במקום העבודה השני שלה, ערוץ 20, זה לא היה קורה.

"דמוקרטיה היא עניין קשה. צריך לכבד את הכרעת העם גם אם הוא בוחר ראש ממשלה לא נכון. יש אנשים שזה קשה להם. אז הם יוצאים להפגין כל מוצ"ש מול בית היועמ"ש. ואפשר להעביר את ההפגנה לתל אביב לקרוא לה הפגנה נגד שחיתות ולקוות שאף אחד לא ישים לב שאתה מפגין נגד ראש הממשלה רק בגלל שלא אתה זה שבחרת בו".

לינור ציטטה את דבריו של ריבלין שעודדו לצאת להפגנות, דברים שגרמו לה לכנות אותו "חתיכת חצוף".

"אני מודה לא הייתי מנומסת ממש לא", אמרה לינור וסיפרה כי "בצעד חריג בתחנה שבה אני משדרת קרוב ל-20 שנה הורחקתי משידור למשך שבוע, האם זאת תגובה גל"צית הולמת? לדעתי לא, אבל אני מכבדת את החלטת מפקד גל"צ ומקבלת אותה באהבה".

"אבל אני מכבדת ואוהבת גם את הבית השני שלי, ערוץ 20, ערוץ שבו אף אחד, לא מימין ולא משמאל, לא יורחק משידור בגלל שדיבר בחוסר נימוס לנשיא", חתמה לינור.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות