הרב סתיו על הרב שרלו: "גם ענקים טועים"

רב העיר 'שהם' הרב דוד סתיו, התייחס לפגישת רבני הציונות הדתית עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ולהשתתפותו של הרב יובל שרלו בהפגנת השמאל: "הרב שרלו ענק"

הרב סתיו על הרב שרלו: "גם ענקים טועים"
  (צילום: פלאש90)

רב העיר 'שהם' הרב דוד סתיו, התייחס לפגישת רבני הציונות הדתית עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואמר כי היא לא הייתה דרמטית כפי שמנסים לצייר אותה.

במדור 'פרוייקט השו"ת' של העיתון 'שביעי' אמר הרב סתיו, שהשתתף אף הוא בפגישה, כי מדובר ב"פגישה לא כל כך דרמטית כפי שמציגים אותה". הרב סתיו סיפר כי "רוב הפגישה לא עסקה בנושא החקירות אלא בנושאים אחרים שמעסיקים את הציונות הדתית כמו השירות הצבאי וההתיישבות ביהודה ושומרון".

הרב סתיו התייחס גם לביקורות על עצם קיום הפגישה ואמר כי "כשראש הממשלה קורא לך- אתה מגיע. באנו לכבד את ראש הממשלה".

הרב סתיו התייחס גם להחלטתו של הרב יובל שרלו להשתתף בהפגנת השמאל ואמר כי הוא לא מסכים איתו בעניין הזה: "הרב שטיינמן זצ"ל אמר על הרב קוק זצ"ל: 'הציבור שלנו טועה פעמיים: חושבים שאדם גדול לא טועה ושאם הוא כן טועה אז הוא מפסיק להיות גדול". הרב סתיו הוסיף כי "הרב שרלו הוא ענק, גם אם לעיתים אני לא מסכים איתו, כמו במקרה הזה".

הרב סתיו הבהיר כי הוא מתנגד לפקודת השירות המשותף ואמר כי "אי אפשר שבנים ובנות ישרתו יחדיו ביחידות קרביות. זה לא טוב לבנים, לא טוב לבנות ולא טוב לצה"ל".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

7 תגובות
הצג את כל התגובות