מהכלא: המעשה מעורר ההשראה של קובי פרץ

חולה במחלה סופנית, שלדברי הרופאים נותרו לו רק מספר ימים לחיות, ביקש להגשים חלום אחרון ולהפגש עם הזמר קובי פרץ. בסיוע השב"ס השניים שוחחו בטלפון

מהכלא: המעשה מעורר ההשראה של קובי פרץ
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש 90)

שמעון לנקרי, חולה במחלה סופנית, שלדברי הרופאים נותרו לו רק מספר ימים לחיות, ביקש להגשים חלום אחרון ולהפגש עם הזמר קובי פרץ, השוהה בימים אלה במאסר.

"שמעון חולה כחודשיים והמחלה מתקדמת במהירות מטורפת בגופו", סיפרה אתמול לאתר ynet. לדבריה: "זה התחיל בלבלב ועבר לכבד ולעוד איברים. הרופאים בבית־החולים פוריה שבו הוא מאושפז אמרו לנו שנותרו לו רק עוד כמה ימים לחיות. שמעון תמיד אהב את קובי פרץ. כל החיים הוא אהב להקשיב לו במונית. בימים האחרונים שמעון מבקש רק לפגוש אותו, זו אולי המשאלה האחרונה שלו ופנינו לכולם כדי שיאפשרו לו להגשים אותה".

עורכת הדין לירון נחום מטבריה התגייסה והיפנתה את המשאלה לשירות בתי הסוהר, ואתמול התקיימה שיחת טלפון קורעת לב בין לנקרי לבין הזמר הנערץ עליו. "אני מברך אותך", פתח ואמר פרץ ללנקרי הנרגש. "אני אעשה כל מה שאפשר כדי לבוא אליך ולשמח אותך. כל עוד זה תלוי בי, גם אם היית בחו"ל הייתי לוקח טיסה ובא אליך".

בתום השיחה אמרה סימה לנקרי: "זה היה החיוך הראשון של שמעון מאז שהוא חלה". ואילו דובר השב"ס, גונדר־משנה אסף ליברטי, הסביר: "לפי התקנות לא ניתן להוציא את האסיר מתוך הכלא לביקור מעין זה. לאור מצבו הרפואי של החולה, החלטנו לפנים משורת הדין לקיים שיחת טלפון בין החולה לבין האסיר".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

16 תגובות
הצג את כל התגובות