הרב דב ליאור: "הדמוקרטיה היא העבודה זרה של דורנו"

בטקס פדיון הבן שנערך לנינו ביישוב שעלבים ביום שישי, אמר הרב כי "המאבק נגד כינון תורת ישראל בעולם לא התחיל בדורנו אלא כבר בזמנו של אברהם אבינו. גם לאברהם אבינו עשו חקירה, וזרקו אותו לכבשן האש"

הרב דב ליאור: "הדמוקרטיה היא העבודה זרה של דורנו"
  פלאש 90

כאלף איש קיבלו את פניו של הרב דב ליאור ביום שישי האחרון ביישוב שעלבים. הציבור הגדול בא לחזק את הרב ולחגוג איתו את פדיון הבן של נכדו. באירוע התייחס הרב ליאור למעצרו על ידי המשטרה בעקבות נתינת הסכמתו לספר "תורת המלך" ואמר: "המאבק נגד כינון תורת ישראל בעולם לא התחיל בדורנו אלא כבר בזמנו של אברהם אבינו. גם לאברהם אבינו עשו חקירה, וזרקו אותו לכבשן האש. כך במשך הדורות, המלחמה נגד האמת נמשכת עד עצם היום הזה".

הרב המשיך ואמר כי "העבודה הזרה של דורנו זו הדמוקרטיה. פעם היו הבעל והעשתרות, והיום זו הדמוקרטיה. במקום שהדמוקרטיה תהיה צורת שלטון, היא הפכה להיות ערך. זה טוב לאנשים שחיים חיי הפקרות, כי הם לא רוצים רסן על עצמם".

ביחס לאנשי הפרקליטות אמר הרב ליאור כי "כל זמן שינסו לחקות את תרבות הוליווד, מצבנו ילך ויתדרדר… כל החולשות האלה יתפוגגו במשך הזמן".

הרב גם התייחס לתהליך השלום ולמצב המדיני במזרח התיכון ובמדינת ישראל ואמר כי "עם ישראל צריך לחזור לכור מחצבתו. את כל המחבלים מסביבנו צריך ליישב בארצות מוצאם. צריך להעניק להם את זכות השיבה לארצם, ורק אז ישרור שלום וביטחון בינינו".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
חילול השם של הרבנים יוסף וליאור!
אלי | 03-07-2011 17:37
כל הדיבורים על רוסיה וכו' הרי הם הבל ודמגוגיה פרימיטיבית - וכי היה מי מהרבנים מעז לסרב לחקירה במדינה "מתוקנת" כמו אנגליה? ארה"ב ? - עזות המצח גרמה לחילול שם שמיים ופגיעה בשילטון החו במדינה היהודית היחידה שיש לנו ועל כך יש לבכות !
2
דברי הרב ליאור שליט"א מדוייקים
דוד | 03-07-2011 18:51
אביא קטע מספר המסביר את אופי השלטון במדינת ישראל: "קטע מהספר 'עלוקות' (עמ' 39-40) – מנגנון המס נגד איש אחד - מאת משה בדש חוקים ותקנות לרדוף את האזרח החוקר הפרטי מסביר למשה בדש עם איזה מערכת הוא עתיד להתמודד: "... 'אדון בדש', אמר וקולו מלא חשיבות עצמית, 'אני יודע שאתה אדם המעורה בנעשה בארץ, אבל יתכן מאד שיש דברים שאולי אתה יודע אותם, אבל לא מספיק מודע להם...: ישראל היא אחת המדינות הריכוזיות ביותר בעולם מבחינת השילטון. אינני בטוח אם ידעת זאת. למעשה , יש לממסד שליטה מוחלטת על כל אזרח ואזרח. דע לך – ואני מדבר מתוך ניסיון של הרבה שנים – שאין כמעט אזרח במדינת ישראל שהמדינה, באמצעות הפרקליטות, לא יכולה לשלוף אותו מביתו ולהעמיד אותו למשפט בגלל מעשה כלשהו. קרוב לחמש מאות תקנות וחוקים חדשים נחקקים במדינה הזאת מדי שנה. שעה שהפרלמנטים בעולם יושבים על המדוכה כדי לבדוק איזה חוק אפשר לבטל, כאן הכנסת והממסד יושבים וחושבים איזה חוק נוסף אפשר לחוקק כדי להכביד על האזרח, וכדי שבמקרה הצורך אפשר יהיה לשלוף אותו ולהאשימו על הפרת חוק כלשהו. הרי לא ייתכן שאזרח, ויהיה שומר חוק ככל שיהיה, לא יעבור על איזשהו חוק – אם החליטו לחפש אותו... כולנו כאן מסובכים בקורי עכביש שהמימסד טווה סביבנו בצורת רבבות חוקים". עכשיו התקרב אלי עוד יותר, חשתי את נשימתו. "דע לך, שמה שעושות המדינות הקומוניסטיות בחקיקה ישירה – אנחנו עושים בחקיקה עקיפה. אבל התוצאה היא אותה תוצאה: האזרח לא יכול לזוז מבלי שלמימסד תהיה טענה משפטית כלשהי נגדו – אם ירצה בזה, ואם יראה צורך לפגוע בו. החופש והדמוקרטיה בהם אנו מתהדרים הם אחד השקרים הגדולים של המדינה. ואולי החשוב מכל והנורא מכל הוא, שהמימסד בארץ אטום..."