הרב דב ליאור: "הדמוקרטיה היא העבודה זרה של דורנו"

בטקס פדיון הבן שנערך לנינו ביישוב שעלבים ביום שישי, אמר הרב כי "המאבק נגד כינון תורת ישראל בעולם לא התחיל בדורנו אלא כבר בזמנו של אברהם אבינו. גם לאברהם אבינו עשו חקירה, וזרקו אותו לכבשן האש"

הרב דב ליאור: "הדמוקרטיה היא העבודה זרה של דורנו"
  פלאש 90

כאלף איש קיבלו את פניו של הרב דב ליאור ביום שישי האחרון ביישוב שעלבים. הציבור הגדול בא לחזק את הרב ולחגוג איתו את פדיון הבן של נכדו. באירוע התייחס הרב ליאור למעצרו על ידי המשטרה בעקבות נתינת הסכמתו לספר "תורת המלך" ואמר: "המאבק נגד כינון תורת ישראל בעולם לא התחיל בדורנו אלא כבר בזמנו של אברהם אבינו. גם לאברהם אבינו עשו חקירה, וזרקו אותו לכבשן האש. כך במשך הדורות, המלחמה נגד האמת נמשכת עד עצם היום הזה".

הרב המשיך ואמר כי "העבודה הזרה של דורנו זו הדמוקרטיה. פעם היו הבעל והעשתרות, והיום זו הדמוקרטיה. במקום שהדמוקרטיה תהיה צורת שלטון, היא הפכה להיות ערך. זה טוב לאנשים שחיים חיי הפקרות, כי הם לא רוצים רסן על עצמם".

ביחס לאנשי הפרקליטות אמר הרב ליאור כי "כל זמן שינסו לחקות את תרבות הוליווד, מצבנו ילך ויתדרדר… כל החולשות האלה יתפוגגו במשך הזמן".

הרב גם התייחס לתהליך השלום ולמצב המדיני במזרח התיכון ובמדינת ישראל ואמר כי "עם ישראל צריך לחזור לכור מחצבתו. את כל המחבלים מסביבנו צריך ליישב בארצות מוצאם. צריך להעניק להם את זכות השיבה לארצם, ורק אז ישרור שלום וביטחון בינינו".

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות