"פאשיסט": סערה בעקבות התמונה של סמוטריץ'

זו לא פעם ראשונה שאנו זוכים לקבל קרבות מקלדת בין חבר הכנסת מהבית היהודי לחבריו למשכן או לגולשים זועמים. תמונה שהעלה חבר הכסת בה נראים מוסלמים משתחווים לכיוון שוטרים הדליקה את הרשת ובעיקר גרמה לזעם רב

"פאשיסט": סערה בעקבות התמונה של סמוטריץ'
  ח"כ אחמד טיבי (צילום: יונתן סינדל/פלאש 90)

ציוץ אחד יותר מדי?

ח"כ בצלאל סמוטריץ' צייץ אתמול (ראשון) ברשת הטוויטר בצירוף תמונה בה נראים מוסלמים משתחווים לעבר שוטרים בכניסה להר הבית :"רץ ברשת ומזכיר את נבואת ישעיה: "והלכו אליך שחוח בני מעניך והשתחוו על כפות רגליך כל מנאציך וקראו לך עיר ה' ציון קדוש ישראל" (ישעיה ס, יד)"

מיותר לציין כי מאז שעלה הציוץ, זכה סמוטריץ' לעשרות תגובות נזעמות.

המם המצוייץ – מוסלמים משתחווים מחוץ להר (צילום: מתוך טוויטר)

יקי הפשטיין הגיב: ״כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים – ממליץ לך להתמקד בישעיהו גם בשביל העתיד של כולנו"

עוד גולש בשם אלעד גילת כתב: מעבר להכל, ובטח מעבר לימין ושמאל, זה בעיקר עצוב. עצוב שאתה בכלל שואף למצב שבו אדם אחר משתחווה לך, שאתה מוצא משהו טוב בכזו סיטואציה.

תגובות אלו לא גרמו לסמוטריץ' להסיר את הציוץ ואף גרמו לו להפנות זרקור על הצביעות של השמאל. בציוץ נוסף רשם: "התגובות ההיסטריות כאן לציוץ ההומוריסטי הזה מדהימות. בטוח שכל המזועזעים יגיבו באותה צורה גם בפעם הבאה שגורי אלפי יזלזל במנהגי היהדות. #צביעות"

בהמשך תיקן: "מתקנים אותי שליאור שליין. שיהיה. או למשל 13 ח"כים שטוענים שמעולם לא היה בית מקדש יהודי בהר הבית. אה, להם מותר בעצם לזלזל בנו. שכחתי…"

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (צילום: Issac Harari/Flash90 )

ח"כ אחמד טיבי הגיב בזעם על הציוץ ורשם: "זה בצלאל, הפאשיסט שלכם מהקואליציה. שפלות רוח."

סמוטריץ' לא נשאר חייב וענה לו: "אחמד, תזכיר לי – גינית את הפיגוע? מוכן לכתוב כאן שאכן היה בית מקדש יהודי בהר הבית? אתה האחרון שאני צריך לקבל ממנו ציונים…"

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

14 תגובות
הצג את כל התגובות