נתניהו שוב הבטיח; שי אלון לא קנה את המריחה

בתום ישיבת סיעת ליכוד סוערת, הזמין נתניהו את ראש מועצת בית-אל שי אלון לפגישה בארבע עיניים בה הבטיח שבתוך שנה יקיים את הבטחתו לבנות 300 יחידות דיור בבית אל. אלון לא השתכנע "תושבי בית אל שבעו מהבטחות"

נתניהו שוב הבטיח; שי אלון לא קנה את המריחה
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

הקפאת הבנייה בבית-אל. בתום ישיבת סיעה סוערת בחדר סיעת הליכוד בה האשים ראש מועצת בית אל שי אלון את ראש הממשלה בנימין נתניהו בכך שרימה אותם פעמיים, זימן נתניהו את אלון לפגישה ב-4 עיניים והבטיח לו שבתוך שנה תקוים הבטחתו לבניית 300 יחידות דיור בבית אל.

בתגובה הודיע אלון כי תושבי בית אל שבעו הבטחות וכי הוא דורש שהדברים יובאו לישיבת ממשלה ותתקבל החלטת ממשלה מידית לאישור בנית 300 דירות עד דצמבר 2017.

בעצרת שנערכה הערב בהמשך למאהל המחאה של מועצת בית אל נתנו חברי הכנסת של הימין גיבוי לאלון. ח"כ בצלאל סמוטריץ קרא לחברי הכנסת של הקואליציה להחרים את ההצבעות בכנסת עד אשר יתקבלו 300 אישורי הבניה בבית אל. לקריאה זו הצטרף גם ח"כ אורן חזן מהליכוד: "ראש ממשלה שלא יכול לקיים החלטות, לא יכול להיות ראש ממשלה. אני מתחייב להצטרף לבית היהודי ולא אצביע בכנסת בעד החלטות קואליציה עד שהדירות יאושרו".

צפו בנתניהו מבטיח לבנות 300 יחידות דיור בבית אל

(צילום: לע"ם)

בנט לנתניהו: הבטחת – תקיים

יו"ר הבית היהודי ושר החינוך נפתלי בנט אמר: החזון שלנו הוא להחיל את החוק הישראלי בכל שטחי יהודה ושומרון, החזון הוא בשמיים אבל הדרך צריכה להיות מעשית, לכן הציפיה מראש הממשלה היא לא בשמיים, הבטחת – תקיים. אנחנו מצפים שראש הממשלה יקיים את התחייבותו שחזרה לא פעם ולא פעמיים, אלא כמה וכמה פעמים לבנות את אותן יחידות בבית אל, אנחנו מצפים ונעמוד על כך שהוא יקיים את זה.

בעצרת השתתפו גם שר החקלאות אורי אריאל סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן, חברי הכנסת שולי מועלם, מוטי יוגב, יואב קיש. ראשי מועצות, רבנים ואישי ציבור.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
איפה הכריזמה?
שי אלון | 21-06-2017 19:24