מנהל בית ספר ערבי פרסם פוסט וכבש את הרשת

נאיל זועבי, מנהל בית הספר היסודי טמרה העמק, פעיל חברתי ואיש חינוך הידוע בדעותיו הציוניות, פירסם ברשת החברתית פייסבוק פוסט בו הוא תוקף את מבצעי הפיגוע בו נרצחה הלוחמת הדס מלכא הי"ד, וזכה לתגובות אוהדות רבות מיהודים ומערבים

מנהל בית ספר ערבי פרסם פוסט וכבש את הרשת
  (צילום מסך/ פייסבוק)

נאיל זועבי, מנהל בית הספר היסודי טמרה העמק, פעיל חברתי ואיש חינוך הידוע בדעותיו הציוניות, פירסם ברשת החברתית פייסבוק פוסט בו הוא תוקף את מבצעי הפיגוע בו נרצחה הלוחמת הדס מלכא הי"ד, וזכה לתגובות אוהדות רבות מיהודים ומערבים.

"הפיגוע בירושלים מזעזע, מזעזע עד מאוד, וגורם לבחילה", כתב זועבי בפתח דבריו. זועבי ציין כי הוא רואה בפיגוע "מעשה אכזרי שנעשה בשם הדת ובאחד המקומות הקדושים בעולם. מקום שכולם מכירים בקדושתו. מקום שכל הדתות בכל העולם מעלים אותו על ראש שמחתם. מקום שאמור להיות מקרב בין בני אדם ומחבר אותם. מקום שבני אנוש מתקרבים בו לאלוהיהם".

"לצערי, פושעים בוחרים לפגוע ולרצוח דווקא במקומות האלו. אתמול הם לא רק רצחו שוטרת ופגעו בחפים מפשע. הם גם פגעו ורמסו מקום קדוש. הם פגעו במליוני בני אדם שמאמינים בכל מאודם, שהמתחם הקדוש בירושלים הוא מקום בו האדם מתקרב לאלוהים. זהו מקום של שלום, נחת, מרגוע ורוחניות".


זועבי, שהפוסט שפרסם זכה למאות סימוני 'אהבתי' ולעשרות שיתופים ותגובות, המשיך וכתב כי "המעשה האכזרי והנפשע שהיה אתמול, אמור לזעזע ולקומם את כל בני האנוש. כל מי שמאמין באלוהים ובבני אדם, צריך לגנות רצח בדם קר. רצח שכם יוביל לטראומה לאחרים, יעודד הפרות סדר, ויגרום לפחד ברחובות ירושלים. זוהי פגיעה ברגשות כל בני האדם המאמינים באלוהים ובסובלנות האדם. המפגעים לא רק פגעו ביהודים, הם גם פגעו במוסלמים שרק רצו להגיע להגיע כדי להתפלל במסגד ולהיות עם עצמם ועם אלוהיהם".

אני שולח מכאן החלמה מהירה לפצועים, ואת תנחומיי הכנים למשפחתה של הנרצחת הדס מלכה זכרונה לברכה. אתם לא לבד. הכאב הוא עמוק גם בליבי. הפצע פצע מדמם בליבם של המונים שרוצים לחיות בדו קיום. לא ניתן למשוגעים ולרוצחים החיים בינינו, לעצור את חיינו".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות