אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
000
00
00
00

יריב לוין מגלה: למה סירבתי להצעה של נתניהו?

שר התיירות יריב לוין התייחס להצעתו של ראש הממשלה להעביר את תיק התקשורת לידיו, הצעה לה סירב, והסביר את השיקולים שעומדים מאחורי ההחלטה לסרב

יריב לוין מגלה: למה סירבתי להצעה של נתניהו?
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

שר התיירות יריב לוין (הליכוד) התייחס לפני זמן קצר (שישי) להצעתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, להעביר את תיק התקשורת לידיו, הצעה לה סירב, והסביר את השיקולים שעומדים מאחורי ההחלטה ואת הרצון להישאר במשרד התיירות.

בראיון לגל"צ אישר לוין את דבר פנייתו של נתניהו אליו ואמר כי "זה נכון שראש הממשלה בוחן כל מיני אפשרויות בעניין הזה וזה גם נכון שאני באופן אישי, טוב לי בעשייה שלי במשרד התיירות".

על החלטתו שלא להיענות לבקשת נתניהו, אמר לוין כי "אני חושב שבניגוד לנהוג בפוליטיקה, אני מעדיף להמשיך בעשייה המהותית שלי במקום אחד ולא לדלג כל הזמן ממקום אחד לשני".

כזכור, בעקבות פסיקת בג"צ העביר נתניהו את סמכויותיו בתחום התקשורת לשר צחי הנגבי, כמ"מ שר התקשורת בנוסף לתיק שיתוף הפעולה האזורי בו הוא מחזיק. המינוי היה זמני לתקופה של שלושה חודשים ואלה מסתיימים בעוד שלושה ימים.

הנגבי שהיה מ"מ שר התקשורת, היה בבחינת נוכח-נפקד בתפקידו. בשבוע הקריטי ביותר לתאגיד השידור כאן, ובזמן סגירתה המהירה של רשות השידור הוא שהה בכלל בחו"ל, ולא התבטא בנושא כמעט לחלוטין.

נתניהו מנוע בשלב זה לחזור לתיק התקשורת, בגלל עתירה שעומדת נגדו בבג"צ על ניגוד עניינים בשל פרשת ביבי-נוני, בה התגלה כי יש לו השפעה על הנעשה בעיתון ישראל היום, כשהבטיח למו"ל ידיעות אחרונות דיל בתמורה לסיקור פחות שלילי נגדו בעיתון המתחרה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
כל הכבוד ליריב לוין, אידיאולוגי ואיש עבודה
אישיהודי | 19-05-2017 12:22