'מסומן אצלנו': מקורבים לטראמפ נגד נפתלי בנט

גורמים בסביבתו של נשיא ארצות הברית תוקפים בחריפות את שר החינוך נפתלי בנט ומאשימים אותו ב"קבורת" הסיכוי שטראמפ יעביר את שגרירות ארצות הברית לירושלים

'מסומן אצלנו': מקורבים לטראמפ נגד נפתלי בנט
  מסומן אצל האמריקאים. נפתלי בנט (צילום: Marc Israel Sellem/POOL)

גורמים בסביבתו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, שצפוי לנחות בישראל ביום שני הקרוב, תוקפים בחריפות את שר החינוך נפתלי בנט ומאשימים אותו ב"קבורת" הסיכוי שטראמפ יעביר את שגרירות ארצות הברית לירושלים.

על פי הדיווח בחדשות 2, הבכירים בסביבת טראמפ התבטאו ואמרו כי "אם יש מישהו שקבר את הסיכוי להעברת השגרירות זה השר נפתלי בנט". עוד דווח שאותם גורמים הבהירו כי "בנט מסומן אצלנו".

לפחות על פי תגובתו, נראה שיו"ר הבית היהודי אינו מתרגש יתר על המידה מהמתקפה, ובתגובה לחדשות 2 מסר בנט כי הוא "מקבל בברכה את הנשיא טראמפ בביקורו הראשון בישראל. יחד עם זאת הוא שומר על ביטחונה של ישראל. בנט לא נבחר להגן על אינטרסים של הבית הלבן אלא אינטרסים ישראלים, יש מי שמסכים לוויתורים בירושלים ועל חלקי מולדת, בנט יעמוד נגד זה".

כזכור, בשבוע שעבר פרסם אמר בנט כי הוא דורש מראש הממשלה בנימין נתניהו, להבהיר לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, כי שגרירות ארצות הברית בישראל חייבת לעבור לירושלים.

בסדרת 'ציוצים' שפרסם בחשבון הטוויטר שלו, כתב בנט: "‏אני קורא לראש הממשלה להבהיר שאנו מצפים מממשל ארה״ב להעביר את השגרירות לירושלים ולהכיר בירושלים המאוחדת בריבונות ישראל".

בנט הוסיף כי "העברת שגרירות ארה״ב לבירת ישראל מחזקת את ישראל, ומחזקת את הסיכויים לשלום-אמת, מפני שכל הסכם המבוסס על חלוקת ירושלים דינו להיכשל".

עוד ציין בנט כי "כפי ששגרירויות מדינות העולם נמצאות בבירת ארה״ב, וושינגטון, כך הן צריכות להימצא בירושלים, בירתנו מזה 3000 שנה, זו בירתנו הנצחית ואין בלתה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
אנחנו מצפים לכך שנים הרבה, ונמשיך לצפות עוד זמן רב...
זלמן הפיל | 18-05-2017 21:48
נשיא ארהב לא עובד אצל נפתלי,אריאל ובצלאל.
2
בנט אנחנו אתך ושראמפ הזגזגן ילך לעזאזל .
קובי | 19-05-2017 2:04
3
זה הכל משחק
חיים | 19-05-2017 11:53
כל אחד מול הבוחרים שלו
4
ביבי אמר להם להגיד את זה-מאחורי כל מילה של טראמפ-ביבי
נמצא שם | 21-05-2017 3:42
גם את זה ביבי ביקש שהם יגידו... מתי תבינו -ביבי וטראמפ חברים טובים מזה שנים. טראמפ בשביל החברות הזו יעשה כל מה שביבי יבקש ממנו בנוגע לישראל. טראמפ ב2013 השתתף בתשדירי הבחירות לליכוד וקרא באנגלית להצביע לביבי כי הוא מעולה חפשו בגוגל תשדירי בחירות לליכוד 2013 טראמפ. וראו בעצמכם.