שחקו: הסתה אנטישמית או קטע ממאמר בהארץ?

בעקבות הטור של הכתב יוסי קליין מעיתון הארץ, שכותרתו הייתה כי הציונות הדתית מסוכנת יותר מהחיזבאללה, משחק רשת בוחן מי אמר את הציטוט אנטישמי או כתב בהארץ

שחקו: הסתה אנטישמית או קטע ממאמר בהארץ?
  מתוך המשחק

סערת מאמר ההשמצה בהארץ. בעקבות הטור של הכתב יוסי קליין מעיתון הארץ, שכותרתו הייתה כי הציונות הדתית מסוכנת יותר מהחיזבאללה, במפלגת ״האיחוד הלאומי״ השיקו משחק רשת חדש המתאים לכל הגילאים.

"חפשו את האנטישמי" – הוא חידון ציטוטים, בו מובאים ציטוטים שונים ועל הגולשים לנחש האם מדובר בטקסט שנכתב על הסרוגים בהארץ או קטע מטקסט שאמר אנטישמי. בין השאר משובצים ציטוטים מנשיא איראן אחמדיניג'אד, העיתון הנאצי דר שטירמר, המחזאי הצרפתי ז'אן ז'ירודו ועוד.

זהו את האנטישמי

"אני וחברי גאים להיות דתיים לאומיים"

מזכ"ל האיחוד הלאומי אופיר סופר: "יוסי ‏קליין הוא לא עשב שוטה, שהגיח פתאום או נפלט לו גירבוז מעל איזה במה, הוא גדל בערוגה של עמוס שוקן, הוא צועד שם על שטיח אדום. אני וחברי גאים להיות דתיים לאומיים ועוד יותר להיות הסמן הימני. להיות אלה המאיימים על חיזבאללה ועל כתבים קטנים המנסים לפגוע בעם ישראל.

ב'הארץ' בחרו להתבטא באנטישמיות דווקא רגע לפני התקופה בה אנו זוכרים את הנורא מכל. השקנו את המשחק עם קומץ קטן של משפטים כדי להזכיר לכולם נשכחות, מי אמר את משפטי השנאה כנגד העם היהודי."

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות