"הרעש היחיד שמפריע ללפיד הוא מכונת האספרסו"

אחרי שח"כ יאיר לפיד כתב שהוא מתבייש מחוק המואזין, משיבה לו מירי רגב: "מתי התעוררת מרעש המואזין? אה, שכחתי שהרעש היחידי שמפריע את מנוחתך, הוא רעש מכונת האספרסו במרכז שוסטר"

"הרעש היחיד שמפריע ללפיד הוא מכונת האספרסו"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

מירי רגב התעוררה הבוקר (ה') עצבנית והחליטה לסגור חשבון עם ח"כ יאיר לפיד.

אמש העבירה הכנסת בקריאה טרומית את חוק המואזין, האוסר על הרעשת בתי תפילה בין השעות 23:00 ל-07:00 בבוקר. בעקבות אישור החוק, פרסם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד פוסט בפייסבוק בו כתב כי הוא מתבייש בחברי הכנסת של הקואליציה.

"אין לי שום בעיה עם זה שיסגרו את הרמקולים למואזינים שמפריעים לציבור.", כתב לפיד, "זה חלק מניהול תקין של מדינה. אלא שבשביל זה לא צריך את החוק הזה. אם זה היה העניין, בשביל זה יש את סעיף 3א' ל"תקנות רעש" הקבועות כבר היום בחוק. המשטרה מוזמנת לאכוף אותם."

"אלא שלא זה מה שהם רצו. הם רצו לפגוע, להעליב, להגיד שהדרך לאהוב את המדינה היא לשנוא ערבים. הטענה שלהם שמדובר בסך הכל בעניין טכני, היא עלבון לאינטלגינציה. לפחות אל תשקרו. ז'בוטינסקי, שחשב שבישראל צריך להיות סגן ראש ממשלה ערבי, היה מתבייש. בגין, שבנאומו נגד המעצרים המינהליים אמר, "חוק רע יהיה חוק טוב רק אם יהודים ישתמשו בו? חוק רע מיסודו ואינו הופך להיות טוב כשהוא בידי יהודים", היה מתבייש. הם לא יתביישו. הם כבר לא יודעים איך."

מתי התעוררת מרעש המואזין?

בתגובה לדברים פרסמה הבוקר רגב, תגובה קצרה: "יאיר בוקר טוב. האמת לא הופתעתי מהתגובה שלך על חוק המואזין. מתי התעוררת מרעש המואזין? אה, שכחתי שהרעש היחידי שמפריע את מנוחתך, הוא רעש מכונת האספרסו במרכז שוסטר.

יאיר… תתעורר. אתה מנותק!"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
צודק לפיד
Mt | 10-03-2017 12:35
הרי יש חוק נגד רעש. ואם רוצים אפשר לישם אותו גם על רעש המסגדים. ... אבל הרי גברת רגב לא באמת מתעניינת במניעת הרעש . היא יותר מתעניינת בשנאת ערבים . אז גברת רגב אם את לא בעד הערבים אז למה את מתכננת מדינה אחת יחד איתם. למה לספח 2 מליון ערבים יחד איתנו ולקרוא לזה מדינת היהודים.