המומחה הישראלי למסחר ב-eBay – חושף את השיטה

ישראלים רבים רוצים להגשים את החלום ולעשות כסף ממסחר באינטרנט. ליאור רוזנבלט הוא אחד שהצליח. בשיחה איתו הוא מסביר איך הגיע לזה ואיך כל אחד יכול אם רק ירצה. הקורס מותאם לציבור הדתי

המומחה הישראלי למסחר ב-eBay - חושף את השיטה
  למכללה שהקים קרא 'מתמידים' עם פנייה מיוחדת למגזר הדתי

לעשות כסף

ליאור רוזנבלט (35) הוא אחד הישראלים שהגשים את החלום של ישראלים רבים, ועושה כסף ממסחר ב-eBay.
בשיחה איתו הוא מסביר איך הגיע לזה די במקרה וכיום לאחר שש שנים הוא מדריך בקורסים למכירות מקוונות דרך האינטרנט.

רוזנבלט, עבד בעבודה משרדית בארגון גדול בישראל. ,בהתחשב בכך שעבדתי כשכיר במשרה כמעט מלאה תמורת משהו כמו 5000-6000 ₪, הייתי זקוק לשינוי מרענן", הוא מספר. "קשה לגמור את החודש ככה".

אלא שאז קרה השינוי, תוך כדי עבודה במשרה הקודמת הוא נתקל בכתבה המספרת על האפשרות להתפרנס מפתיחת חנות אינטרנטית ומכירת מוצרים לאנשים בכל העולם ללא השקעה כספית. הוא ניסה את מזלו במכירה ראשונה והרוויח כמה שקלים, לאחר מכן הגדיל את המכירות.

"בחודש הראשון שלאחר הקורס כבר הרווחתי – 250$ בערך. בחודש השני זה כבר קפץ ל-700$ ואז אחרי עוד כמה חודשים הגעתי ל-1,500$. . בתוך כ-8 חודשים הרווחתי באיביי את מה שהרווחתי במקום העבודה, אך בחצי מהזמן. אז הייתי צריך לקבל החלטה, האם אני משנה כיוון והופך להיות בעל עסק באיביי או לא? והתשובה ברורה".

ההשקעה השתלמה, ככל שעברו החודשים מחזור המכירות גדל וכך גם העסק. כבר בשנה הראשונה קיבל ליאור מאתר איביי העולמי את מדלית ה-Top Rated Seller המציבה אותו בשורה ראשונה יחד עם המוכרים הטובים והמצליחים ביותר בעולם. ולאחר כ-4 שנים החשבון של ליאור באיביי נחשב כ- platinum power seller, שזה חשבון שמכניס מעל 300,000$ בשנה.

מכשיר את הדור הבא

לאחר שלוש שנים בתחום, זיהה ליאור את הצורך בקרב אוכלוסיות רבות ומגוונות ללמוד גם איך להתעסק במסחר אלקטרוני. במרץ 2014 נפתח קורס הeBay הראשון בהדרכתו של ליאור ויצאו לדרך 40 סוחרי איביי חדשים שהיום מתפרנסים ממכירות באתר. עד היום הדריך ליאור מעל 500 תלמידים ועסקים שונים. כל התלמידים והעסקים שהדריך ליאור קיבלו בעבר וממשיכים לקבל ליווי ותמיכה עסקית גם היום.

לעשות כסף מהבית – ליאור רוזנבלט

למכללה שהקים קרא 'מתמידים' עם פנייה מיוחדת למגזר הדתי.

"עשיתי התאמה מושלמת לאנשים שומרי תורה ומצוות. יש היום עוד גופים ואנשים שונים המציעים קורס מכירות באתר איביי.

כולם פונים למגזר החילוני, וכמובן שלאדם שומר תורה ומצוות יהיה קשה להתחבר ולהשתלב בדבר כזה. כשאני עשיתי את הקורס, זיהיתי את האפשרות לפתוח את הדלת הזו גם לאנשים מהמגזר שלנו ובניתי את זה ללא שום מכשול הלכתי באופן הלימוד בקורס.", הוא מסביר.

בואו להרשם לקורס ולהתחיל לעשות כסף| לחץ כאן

למכור בלי להחזיק מלאי

לאחר כשנתיים של הדרכה פתח ליאור חברת "dropshiping" ישראלית בשם iShip (דרופשיפינג היא שיטת מכירה שבה המוכר אינו מחזיק מלאי, ומציע מוצרים אותם מספק רק לאחר קבלת ההזמנה והתשלום מהלקוח). הקמת החברה הינה תוצאה ישירה של נתינת ערך מוסף לקורסים ולתלמידים הלומדים אצלו.

קורס iSell של רוזנבלט, אורך שישה מפגשים שבועיים ומתאים גם לתלמידים חסרי ידע מוקדם במכירות. התלמידים יכולים להתחיל למכור מוצרים ממשיים ורווחים כבר מהמפגש השלישי בקורס.

 

גם אתם יכולים לעשות כסף ממכירות באינטרנט

הלימוד נעשה בכיתות לימוד קטנות המאפשרות לליאור לתת מענה אישי לכל תלמיד ולכל שאלה הנשאלת במהלך השיעור, התהליכים הנלמדים מועברים לתלמידים בצורה מקצועית וקלה להבנה דרך מצגות, סרטונים ואנשי מקצוע המעורבים בתהליך הקמת העסק של כל תלמיד ותלמידה.

מול קורסים מקבילים שעולים בסביבות ה-7,0000 שקל, ולמעשה מצריכים השקעה ראשוני מאוד גדולה, ליאור מתחייב למחיר נוח, "רוצה לתת הזדמנות לכל אחד בלי לקחת סיכון גדול" הוא חושף את חזונו.

מה הטיפים למסחר טוב באינטרנט?

צריך להשקיע זמן. "אחד הדברים היפים במכירה באיביי זה שאתה קודם כל מוכר, ואז אתה קונה את מה שמכרת ללקוח ומשאיר את הרווח אצלך. בעצם, אין לך שום סיכון כלכלי כשאתה הולך למהלך כזה, אתה לא מתחייב לשום דבר, אתה לא קונה סחורה, והדבר היחיד שאתה נדרש להשקיע זה כמה שעות ביום. אם יש לך זמן להשקיע – זה בהחלט בשבילך."

כל אחד יכול לנסות

"אני מזמין כל אחד שיש לו אנגלית ברמה בסיסית והבנה בהפעלת מחשב ואינטרנט לנסות את תחום המכירות באיביי. כשיש הזדמנות כזו, וכדאי להאמין לי שזו הזדמנות כלכלית מושלמת, אז בהחלט שווה לנסות. אנחנו פותחים קורסים כמעט כל חודשיים וברוך השם התגובות מהתלמידים נהדרות."

תמיד אפשר להעזר בחברים. "יש לנו אתר אינטרנט עם פורום פעיל מאוד ששם אני נותן תמיכה לתלמידים במהלך ואחרי סיום הקורס כדי שתמיד יידעו שיש מי שמלווה אותם לאורך כל הדרך בבניית העסק. זה זמן טוב להתחיל התחדשות עסקית מרעננת שיכולה להיות הפתח של כולנו לשנת פרנסה טובה ומוצלחת."

 

בואו להרשם לקורס ולהתחיל לעשות כסף| לחץ כאן

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

32 תגובות
הצג את כל התגובות