אחרי הפרישה מהכנסת: ינון מגל חוזר לטלויזיה

אחרי הפרישה מהכנסת, ינון מגל חוזר לטלויזיה לסדרה של תוכניות עם אסף הראל בדיאלוג על הסוגיות הבוערות בסדר היום של מדינת ישראל

אחרי הפרישה מהכנסת: ינון מגל חוזר לטלויזיה
  חוזר לטלויזיה. ינון מגל (צילום ארכיון מרים אלסטר/פלאש90)
אחרי הפרישה מהכנסת, ינון מגל חוזר לטלויזיה.

כמעט שנה לאחר שפרש מהכנסת בעקבות פרשת רחלי רוטנר, אתר וואלה! ברנז'ה מפרסם היום כי חבר הכנסת לשעבר מהבית היהודי יצטרף לתכניתו של אסף הראל בערוץ 10, לסדרת תכניות שתעסוק בויכוחים סביב סוגיות בוערות בסדר היום הציבורי של המדינה.

אסף הראל, הוא מנחה תכנית הלילה 'לילה טוב עם אסף הראל' – שיצרה בעיקר פרובוקציות כמו שיר הלועג ליוני נתניהו הי"ד אחיו של ראש הממשלה ועוד מונולוגים שכולם התקפות על הימין ועל הממשלה. בעבר יצר הראל את הסדרה 'מסודרים' ואת 'הפרלמנט' שזכו להצלחה בערוץ 2.

חוזר לטלויזיה

נזכיר כי מגל (47) שימש בכנסת תשעה חודשים, לאחר ששוריין לרשימת הבית היהודי על ידי היו"ר נפתלי בנט. הוא שימש כיו"ר הסיעה, עד שפוסט שפרסמה כתבת וואלה רחלי רוטנר בו העידה כיצד העביר לה מגל מסרים מיניים במסיבת הפרידה שלו מתפקיד העורך הראשי. בהמשך פורסמה עדותה של מתלוננת נוספת בו שטענה כי מגל נגע בה בניגוד לרצונה.

בעקבות העדויות הודיע מגל על התפטרותו מהחיים הפוליטיים. עם זאת כמה שבועות לאחר מכן הודיעה הפרקליטות על סגירת התיק נגדו מחוסר אשמה או נסיבות שאינן מצדיקות הגשת כתב אישום.

מגל, קצין בסיירת מטכ"ל היה שותף לחטיפתו של השייח' עוביד בלבנון, לאחר מכן שימש ככתב בקול ישראל, כתב השטחים של ערוץ 10 ומגיש מהדורת מבט. בתפקידו האחרון שימש כעורך וואלה, עד שהודיע על ריצה לכנסת. מאז פרישתו הוא החל לעבוד ביזמות כאחד מבעלי חברת טורבינות הרוח "אנרגיה לישראל" יחד עם ליאור זיידל, וארנון יהב. בנוסף עוסק מגל בתחום הסטארט-אפים.

 

בערוץ 10 אישרו את הפרטים בתגובתם לוואלה ברנז'ה: "מחברון ועד סוגיית הפליטים, מבית המקדש השלישי ועד מצעד הגאווה, ינסו מגל והראל לבחון את הבעיות הישנות מזוויות חדשות, מאתגרות ומפוכחות, לרגעים ברצינות ולרגעים פחות".

ינון מגל מסר: "שנינו משני קצוות, שנינו סופגים אש כבדה ללא ריכוך, אבל נראה לי נכון שדווקא אנחנו, שאין כמעט נושא שאנו לא חלוקים עליו, שבאופן עמוק תופסים שונה את המציאות, שדווקא אנחנו נדבר. אם לא נתגבר על השבר אף צד לא ישיג דבר. לא שלום ולא בניין בית".

מבזק ברנז'ה

בהמשך לשינויים וההתפחות במפלגת זהות בראשות משה פייגלין, בשבוע שעבר מונה דובר חדש למפלגת זהות – משה בסוס (28) שתפקד עד כה כמנהל מערך הפעילות מונה לדובר המפלגה ואת תפקיד מנהל מערך הפעילות ימלא מעתה בעז בר נר.
כמו כן למטה המפלגה נכנס עובד חדש – עומר גל. גל שמרכז את התא הליברלי בזהות בהתנדבות מונה לעוזר מנכ"ל המפלגה שי מלכה.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע