חונכת בכנפיים של קרמבו

אני חונכת בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו (ילדים בעלי צרכים מיוחדים) ילד בן 14, האם אני צריכה לשמור ממנו נגיעה?

שאל את הרב

במידה והוא נראה לך "מאוד מיוחד"... כן !!!

הגיע הזמן שחייבים לפתוח העיניים ולדעת ולהבין שכל השקפה של פלג הירושלמי זו היא על פי התורה הקדושה וע"פ שולחן ערוך!!! ושאר ההשקפות של אחרים אפילו מאלו שלבושים בגדי חרדים הם פסולות לגמרי.

זה גם כולל את הלימוד במכללות והשכלתם והאקדמי' וכו' הרי זה המשך מהמשכילים הארורים ימ"ש וזכרם, שבמאתיים שנה האחרונים הם החריבו והרסו את כל הכלל ישראל והביאו את ההתבוללות ההחלטית לכולם. וכהיום לא יעזור לנציגים החרדים לבסוף האמת תצוף וכולם ידעו שעבדתם על הציבור ומכרתם את בני הישיבות לשמד וזימה.

וכמו שבזמנם החרימו והפרידו אותם גדולי עולם החזקים והאמתיים והוציאו אותם מתוך הכלל והפרידו את כל הקהלות הקדושות מהם, כמו כן היה מן הראוי לעשות גם היום, וביתר שאת מכיון שהיום הסכנה יותר גדולה להיות נמשכים אליהם ח"ו, מכיון שנלכדו במצודתם גם הרבה בני תורה, ומורים, ודיינים, ורבנים, ואדמורים, ועסקנים, ומנהיגים וכו' ואין ההמון בעלי דעה, אז חייבים ללמוד מהפלג להפגין ולמחות נגדם, כמו ההפגנות מאלו הצדיקים מפלג הירושלמי שמקדשים שם שמים ברבים.

איזה מין תשובה זו? מה זה אומר, שהוא נראה לה "מאוד מיוחד"? שאלה עדינה ויפה של נערה ערכית, שקבלה תשובה חסרת רגישות וחסרת ערך עבורה.

התשובה שלך