בעל החווה הגיב לסנקציות: 'מדובר באנטישמיות חדשה' - סרוגים

בעל החווה הגיב לסנקציות: 'מדובר באנטישמיות חדשה'

משה שרביט הגיב להחלטת בריטניה להטיל עליו סנקציות: "רדיפת היהודים בידי הגבלות וצווים בינלאומיים זו האנטישמיות החדשה. אנחנו נמשיך בעשייה"

בעל החווה הגיב לסנקציות: 'מדובר באנטישמיות חדשה'
  (צילום: חופשי)

ברקע החלטתה של בריטניה להטיל סנקציות על משה שרביט לאחר שלדבריה, ביצע הפרות זכויות אדם נגד נגד פלסטיניים ביהודה ושומרון, בעל החווה בבקעת הירדן מגיב: "אנטישמיות חדשה".

הדברים באים על רקע דבריו של משרד החוץ הבריטי שטען כי שרביט הטריד ותקף רועי צאן פלסטינים ובני משפחותיהם בבקעת הירדן. באוקטובר 2023, קהילה אחת של עשרים משפחות נמלטה לאחר ששרביט תקף לכאורה את התושבים ואמרה להם שיש להם חמש שעות לעזוב

בתגובה להחלטה, טען שרביט כי "רדיפת היהודים בידי הגבלות וצווים בינלאומיים זו האנטישמיות החדשה. אנחנו נמשיך בעשייה, בטוב ובדרכו של הגיבור הראל הי"ד."

שרביט הוא בעל חוות עמק תרצה בבקעת הירדן, אשר שכל את אחיו הראל שרביט הי"ד בעזה לפי כחודש וחצי. "לפני כחודש וחצי אחי הראל שרביט הי"ד, אשר היה שותף לדרך והתגורר יחד איתי בחווה בקעת הירדן נפל בקרב בעזה בהגנה על העם היהודי בארצו. בחווה אנחנו עוסקים בהתיישבות, בציונות, בשמירה על אדמות המדינה ובהגנה על הגבול המזרחי – בקעת הירדן.

לנקוט באגרוף ברזל נגד הצו המופקר של 'ידידי' ישראל

שרביט הוסיף, "לצערנו בזמן שאנו מקריבים את היקר לנו מכל, ישנם פעילי שמאל קיצוני שעוסקים בהוצאת דיבת הארץ, העם וחלוציו, אשר פועלים בחו"ל כנגד ההתיישבות והעם בישראל. לא רק ההתיישבות מפריעה לפעילי השמאל ולבריטניה אלא גם פעילות צה"ל בעזה וביו"ש, רדיפת היהודים בידי הגבלות וצווים בינלאומיים זו האנטישמיות החדשה. אנחנו נמשיך בעשייה, בטוב ובדרכו של הגיבור הראל הי"ד. עם ישראל ינצח!"

בארגון חוננו, אשר מייצגים את שרביט ונוספים מסרו "אלפי שנות היסטוריה העמידו את עם ישראל, ובפרט את העשייה היהודית הלאומית והאותנטית, תחת התקפות של גורמים אנטישמיים מסוגים שונים. אנו מצפים מממשלת ישראל לייצג את אזרחיה בנאמנות ולנקוט באגרוף ברזל נגד הצווים המופקרים של מנהיגי העולם, חלקם כאלה הנחשבים ״ידידים״ של מדינת ישראל. לכולנו ברור שתכליתם של הצווים היא רמיסת ההתיישבות והרוח הלאומית שמתעוררת בימים אלו בארץ ישראל."

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו