חטיפת בחורים גוש עציון

הרב ישראל רוזן: "דם הנערים זועק: תג מחיר לאומי"

במקום להרבות במילות עברה וזעם, ולנופף באיומים המיועדים בין השאר לתת פורקן-קיטור לחרון אפנו, יש לגבות תג-מחיר לאומי מוכרז. יש לנצל את האווירה (חדשות יהדות)

"דם הנערים זועק: תג מחיר לאומי"
  הרב ישראל רוזן. דרושה נקמה על רצח הנערים

"כי אם יהיה לבער קין" (כד,כב)

על ישמעאל, שהרי בני קין מזרעו של ישמעאל הם

כלומר יהיה קין לבער אש (רבנו בחיי)

לפני שעה קלה ירדה עלטה על מדינת ישראל. תחת תמונותיהם החייכניות של אייל, גיל-עד ונפתלי מתנוססת הידיעה המחרידה – ה' יקום דמם! ובראשי חולף פסוק קינתו של דוד על אבנר, ומועתק כפול שלשה: "ידיך לא אסורות ורגליך לא לנחושתים הוגשו, כנפול לפני בני עולה נפלת. ויוסיפו כל העם לבכות עליו" (שמ"ב ג,לד).

תג מחיר לאומי

הקבינט הודיע על תגובה חריפה, ולחלל התקשורת נשפכו מילים רבות הלקוחות משפת הכח: "נקעקע את תשתית החמאס", "נלמד אותם לקח שלא ישכח לעולם", "נמחץ את אויבינו עד כלותם" וכיוצא בהנפות אגרוף מסוג זה. אינני יודע מה מסתתר מאחורי מילים מעורפלות אלו ואיך יתפרטו לעובדות בשטח. חוששני שבסך יהיו אלו תגובות דומות לשעבר, ואשמח אם אתבדה. אויבינו הם בעלי כושר ספיגה גבוה ואורך נשימה מרשים. הם יכופו ראשם קמעא והגל יעבור מעל ראשם, ושוב ימלטו מטביעה. לכן, גם ענישה קולקטיבית דרסטית כמו צמצומי מים וחשמל, שאני תומך בה, לא תועיל במיוחד.

אציע להפוך את הקערה; במקום להרבות במילות עברה וזעם, ולנופף באיומים המיועדים בין השאר לתת פורקן-קיטור לחרון אפנו, יש לגבות תג-מחיר לאומי מוכרז. יש לנצל את האווירה – בעיקר הפנים-לאומית אצלנו – לנקוט בצעדים מדיניים וחקיקתיים כדלהלן, ונראה את השמאל ואת היועצים המשפטיים מתנגדים…

כבר לפני שבועיים, בצל החטיפה, דרשנו במדור זה, כרבים אחרים, את סיפוח גוש עציון, "העיר הקרובה אל החלל". כבר לפני שנתיים הצענו במדור זה לחוקק מוות כעונש בלעדי לאסיר בטחוני משוחרר ששב לקיאו, בתוספת החרמת כל רכושו וגירוש משפחתו מסדר ראשון (פרט לאלו שיביעו נאמנות למדינת ישראל ויוכיחו זאת במעשים מוגדרים). כבר לפני חדשים רבים הועלו הצעות חוק הנאמנות למדינה וחוק הלאום היהודי. עתה יש לחוקק בחקיקת בזק הכבדת תנאי אסירים בטחוניים, ולהחזיר לכלא כל משוחרר ששב למסגרת חמאסית כלשהי.

סרטן האנושות

ובמקביל, מדינת ישראל והעם היהודי לתפוצותיו צריכים לפתוח בפרוייקט אדיר ממדים תחת הכותרת "הצלת האנושות מצפרני הפונדמנטליזם המוסלמי". אני כבר שומע את הקולות הטוענים: "השתגעת! לפתוח במלחמת דת? לקומם נגדנו את כל העולם המוסלמי?" ותשובתי – כן! קראו עתונים מה מתרחש בעיראק ובאפגניסטאן ובסוריה, ומה זוממת איראן והכל תחת אמונת ג'יהאד. בעיניי איסלאם קיצוני זה, הרוצח לשם רצח והחי על חרבו-סמלו, דומה מאד לעליית הנאציזם בגרמניה. אם 'העולם' לא יתפכח מהדרקון המוסלמי המאיים עליו האנושות התרבותית תספוג מלחמת עולם שלישית, בשם הקוראן ו'אללה'. צריך להציף את העולם בעובדות ולנהל מלחמת הסברה רבת היקף והשראה, במימון גבירים יהודים שועי עולם.

צאצאי קין הרוצח הראשון

אחד מן המוקדים שהרטיטו את לבי בעוצמה בביקור לפני שנים רבות באושוויץ היה הקול העמום שבקע מרשמקול עתיק-צרוד שהוצב בצד קיר המוות: "קול דמי אחיך צועקים אלי מן האדמה" (בראשית ד,י), שנאמר לקין אשר רצח את מחצית האנושות. בעת כתיבת השורות מתפוצצת באזניי בת קול הזועקת מראשי הרי יהודה, כלפי הישמעאלים המכונים בני קין (כמצוטט בראש המדור, כי הם יושבים על אדמת קין): קול דמי נערינו הרכים צועקים אלי מאדמת גוש עציון

(נכתב אור ליום שלישי)

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
לא תרצח זה בעשרת הדברות זוכר?
שחר | 03-07-2014 6:47
2
לא תרצח וגם "הקם להרגך השכם להורגו" שייכות לאותו אלוקים
אפרים | 04-07-2014 18:44
מי שלא מבין יהדות שישתוק ומי שמפחד ממלחמה שישתוק בקיצור מי שבא להציל יהודים שיגיב ומי ששותק ממה יאמרו הגוים שימשיך לשתוק- מביש!