אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
חטיפת בחורים גוש עציון

הרב אליהו זייני: הפיקוד של צה"ל הוא הגוף הבלתי מוסרי במדינה

במאמר תקיף נגד הפקודות הבלתי אפשריות של צה"ל האוסרות על פגיעה באזרחים, אומר הרב ד"ר אליהו זייני כי בתנאים האלה אסור להכנס לפעולה קרקעית בעזה, אלא יש לפעול באמצעות ארטילריה ולדאוג כי ראשי המחבלים יהיו בבתים המופגזים

הרב זייני: הפיקוד של צה"ל איננו מוסרי
  אסור להכנס קרקעית לעזה. הרב זייני (אסף מילר)

עימות קשה בקבינט מדווחים לנו בתקשורת. מתברר שכתגובה לרצח אכזרי, שאמנם היה בו כדי להפתיע רק את הכסילים הרבים הנמנים על הפסידו-אינטליגנציה הישראלית, ואת פשוטי העם שתקשורת שונאת יהדות שטפה את מוחם, אך לא מי שמכיר את שכנינו ותרבותם, מבקש צה"ל להסתפק בהפצצת בנינים ריקים מבני אדם!!

שומו שמיים על זאת!! הגוף האמור להגן על עמנו, הוא זה הבולם נקמה המתבקשת והזועקת עד לב השמיים!!

וברוב חוצפתו, הרמטכ"ל מחלק ציונים טובים לממשלה על האיפוק שהיא גילתה! בכל מדינה מתוקנת, היה מפוטר במקום על גסותו זו. אחרי התנהגות כזו, דורשים פוליטיקאים, רבנים, אנשי הגות, עיתונאים ועוד ציות מכל חייל לפקודות?! אם הרמטכ"ל הוא זה המחלק ציונים, מדוע כל חייל לא יחלק לרמטכ"ל ולפקודותיו ציונים?!

אבל גועל הנפש שמעורר הפיקוד של צה"ל בתגובותיו אלה איננו חדש. מאז הסכמי אוסלו, פיקוד זה של צה"ל נעשה לגוף צבורי השקרן ביותר בתולדות המדינה. הרבה-הרבה לפני ההתנתקות, כאשר כמעט יום יום היו חיילים ואזרחים נופלים קרבן לחיות טרף מעזה, צה"ל היה מודיע שהוא הגיב תגובה חריפה. כל מי ששירת באיזור יודע עד כמה היה זה שקר גס. ההוראות לשריון, לתותחנים ולגופים נוספים, הייתה להפגיז שטחים ריקים!!!  הוכחה: מעולם לא נפגע 'פלסטני' אחד מהפגזות של השריון הטוב ביותר בעולם, השריון שלנו! איך מסבירים זאת, אם לא שהיו הוראות ברור שאסור לירות על 'פלסטינאים'?!

וזה כעשרים שנה (מאז הסכמי התועבה של אוסלו) שנשלחים חיילינו היקרים למשימות בלתי אנושיות בעליל: בכל מקום בהם עליהם לפעול, הם נדרשים לסכן את עצמם כדי לא לסכן בני משפחות האויב! מי ששירת במחסומי יו"ש יודע שאף כשרכב דוהר על המחסום אסור לירות עליו עפ"י הפקודות המטומטמות של פיקוד צה"ל! (כנראה חוץ מאם מדובר ברב מרצבך זצ"ל).

מי הם האווילים שקבעו פסבדו-מוסר זה לפי הקוד האתי המתועב של אסא כשר? באיזו זכות אתם מסכנים אחינו ובנינו כדי לא לסכן את האויב ובני משפחתו?! מי הרשה לכם לעשות בחיי חיילינו כחפץ בידיכם, ככלי ממש להגנה עצמית, במחיר השכול של בני עמנו?! מי הרשה לכם להיעשות בעלים על חיי אחינו ובנינו בשם האידאולוגיה הרקובה שלכם?!

קצין ביחידיה מובחרת ששימש בג'נין ב'חומת מגן' (וזכה לצל"ש שם) סיפר לי שהיו זקוקים לשש שעות כדי לעבור עשרה מטרים ברחובות ג'נין, משום שאסרו עליהם להפגיז. יחידת המילואים שילמה כידוע 13 קרבנות, ואומללו עשרות משפחות מפאת ההוראות האוויליות והאכזריות האלה של צה"ל ושל שר 'הבטחון' דאז! וכל זה כדי למצא חן בעיני העמים, ובמיטב המסורת של היהודים בגלות שהושפלו שם על ידי אדונים אכזריים.

אבל לאבותינו בגלות לא הייתה ברירה, ולא היה להם מדינה וצבא, מה שאין כן לגבינו. אבל אתם, המתיימרים כל העת להיות חופשיים, מתי תפסיקו להפנים ולהגשים את השאיפה הנוצרית להפוך אותנו ל'קרבן הנצחי', לעשות את חיינו ל- 'VIA DOLOROSA' נצחית?! וכי כל מה שאלפיים שנות גלות לא הצליחו לגרום, אתם רוצים להגשים כאן?!

מדינה המסכימה באופן מזוכיסטי לסבול כל סבל רק על מנת שלא ידברו נגדה, שלא יאשימו אותה בעוול, על אף שהיא מדממת באופן נורא, אין לה זכות קיום.

אסור להכנס לעזה

ושיהיה ברור: אינני מצפה כי תפקדו על כניסה לעזה. אני אפילו מתנגד אליה בכל תוקף בנסיבות ובאווירה הנוכחית. כי גם במקרה כזה, אכזריותו של הפיקוד של צה"ל תעלה עוד מדרגה. הוא יסכן לאין ערוך חיילינו כדי לא לסכן 'אוכלוסיה אזרחית', אותם 'החפים משפע' שרק מולידים, מעודדים תומכים ומתפארים במלחמתם נגדנו. ראו נא הצהרת אמו של אחד החוטפים, שכבר בירכה את בנה על המעשה! אלא אני (והשכל הישר) דורש הפגזות של כל מנהיגי החמס ומשפחותיהם ללא כל רחמנות על צעיר ומבוגר (לא כמו הטפשות של אחד משרי הממשלה), ריסוק של כל מפקדות החמס באמצעות שריון תותחנים וחיל אוויר, אבל רק בשעה שבנינים אלו יהיו מאוכלסים על ידי חבריהם ומנהיגיהם. זהו הצדק המינימלי המתבקש בשעה זו. בשעה כזו, ולאור האכזריות הנוראה, חייב להיאמר הפסוק שאמרו רבותינו בנסיבות כאלה: 'ארור מונע חרבו מדם' (ירמיה מח,י)!

וצבא שאינו מוכן לרסק את האוייב האכזרי של עמו, לא רק שאין לו כל זכות לתבוע מאזרחים לציית לו, אלא אין לו זכות לתבוע מהם לציית לפקודותיו, ומעל הכל, לא יוכל, לא הוא ולא הממשלה השולחת אותו, לומר 'ידינו לא שפכו את הדם הזה ועינינו לא ראו'!! דמי אחינו זועקים מן האדמה!! פיקוד הצבא וממשלת ישראל-  התביישו נא!

==

הרב ד"ר אליהו זייני הוא ראש ישיבת ההסדר 'אור וישועה' בחיפה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
סוף סוף תגובה אמיתית ללא ההתלקקות הרגילה
שלום | 01-07-2014 19:27
2
מצטרפת ל-1
Berta | 01-07-2014 21:03
סוף כל סוף אמרי שפר והגיון
3
אמת לאמיתה
חבדניק | 01-07-2014 21:27
ב"ה כל מילה בסלע, רק אין סיכוי שישמעו לך כי אין מנהיגים! כשהולך אדון עם כלבה, אפשר לחשוב שהכלבה היא המנהיג, כי היא הולכת ראשונה. אבל כשמגיעים לפרשת דרכים - הכלבה מסתובבת ומסתכלת על האדון - לאן הוא רוצה ללכת? כך המנהיגים של המדינה, לא מובילים את העם אלא רק מעוניינים להשאר על הכיסא, ובשביל זה צריך להתחשב עם כל הדעות בעם וגם להבדיל, עם הגויים. רק הרבי מליובאוויטש מלך המשיח הינו מנהיג אמיתי ופועל אך ורק ע"פ התורה ולטובה גשמית ורוחנית של כל יהודי בעולם! הוא תכף יתגלה ויגאל את עם ישראל! נראה, האם הצנזורה תאשר את ההודעה.
4
ואני מוסיף, לנתק את החשמל שצובר חוב עתק!!
משה | 01-07-2014 22:18
בס"ד ישר כח לרב זיני
5
סוף סוף
| 01-07-2014 22:21
איו עלייך רבינו.חייבים מנהיגים ורבנים אמיתיים
6
צריכים עוד אנשים כמו הרב זייני עם שכל ישר!
דוד | 01-07-2014 23:47
נקמה זה דבר פשוט ומתבקש על העוולה שנעשתה פשוט האויבים צוחקים לנו בפרצוף
7
הממשלה מממנת את החמאס באמצעות כספים לרש"פ ראמללה
חיים | 02-07-2014 6:49
המעבירה אותם לחמאס. ואתה עוד רוצה שהממשלה תהרוס את החמאס. תמהני על כבוד הרב.
8
אם הרב זיני היה רה"מ או הרמטכ"ל היה טוב
| 02-07-2014 14:48
בכל אופן שרי הממשלה חברי הקבינט ורה"מ חייבים לקרוא וליישם את כל הדברים האלה.
9
מודה ועוזב ירוחם
נחמה | 02-07-2014 17:20
אילו אתמול כל משתתפי הלוויה מטעם הממשלה היו מבקשים סליחה מהנפטרים הקדושים על שחרור מעל אלף רוצחים ופיזורם ביהודה ושומרון, והיו נשבעים ליד הקבר שלעולם לא יתמכו בשחרור של רוצח או של מי שמנסה לרצוח יהודים, ובהתעלות גדולה יותר נפשית שאינני יודעת אם אפשר לדרוש אותה, אילו נציגי המשפחות היו דורשים מהממשלה שיותר לעולם לא ייתנו לרוצחי יהודים או לאלה שמנסים לרצוח יהודים, להשתחרר מהכלא, יכול להיות שהמהומות של אתמול בערב היו נמנעות
10
אמת
שלמה | 02-07-2014 18:22
הלוואי שיפיצו מאמר זה בכל רחבי המידע: תקשורת, אינטרנט וכו'. פלא שאנשים לא מבינים את הדברים הללו. בהוראות המדינה המטומטמת, מסתכנים ונהרגים לשווא. והפלא, שאין פוצה פה ומצפצף. אולי המאמר הזה, שמוסבר טוב, ישכנע.
11
יישר כחך רב זייני,
יעקב | 07-07-2014 21:31
כן ירבו מנהיגים כמוך בארצנו הקדושה.
12
מחקו את התגובה שלי מאתמול
שי | 08-07-2014 9:49
כנראה קשה להתמודד עם האמת. אבל מה לעשות אם לא תפגשו בה היא תפגוש בסוף אתכם......