משתעמם באופוזיציה: ח"כ אריאל אטיאס מש"ס פורש מהכנסת

בטורו הפוליטי בעיתון יום ליום כותב אבי רוזן: "ח"כ אריאל אטיאס האיש שנכנס לפוליטיקה לפני שמונה שנים כיהן בממשלת אולמרט כשר תקשורת ובממשלת נתניהו השנייה כשר בינוי ושיכון. החליט שהוא רוצה לקחת פסק זמן מהפעילות בכנסת"

משתעמם באופוזיציה: ח"כ אריאל אטיאס מש"ס פורש מהכנסת
  פורש מהכנסת. אטיאס (פלאש90)

מתוך טורו של אבי רוזן בעיתון 'יום ליום'

אני לא פורש

"אני לא פורש" אמר לי ח"כ אריאל אטיאס. "אני לוקח פסק זמן מהפעילות בכנסת" הוא הדגיש. זה כבר לא סוד והפך לשיחת היום בכנסת. ח"כ אריאל אטיאס האיש שנכנס לפוליטיקה לפני שמונה שנים כיהן בממשלת אולמרט כשר תקשורת ובממשלת נתניהו השנייה כשר בינוי ושיכון. החליט שהוא רוצה לקחת פסק זמן מהפעילות בכנסת.

הוא מדגיש בפני שמדובר מהפעילות בכנסת בלבד ולא מהפעילות בתוך המפלגה. הוא חש שבור מאז פטירתו של מרן מאור ישראל זצוק"ל. שהיה קשור אליו מאוד. "מרן הטיל עלי בכנסת הקודמת לטפל בנושא גיוס בני הישיבות ואני המשכתי את הטיפול גם בכנסת הנוכחית בוועדת שקד".

ואכן, הוא זכה לשבחים רבים על פעילותו בוועדה. גם במהלך השבועות האחרונים התקיימו פגישות שונות מול ראשי הצבא ואטיאס היה שם כנציג ש"ס. הוא יודע לרדת לפרטים הקטנים הוא לוקח נושא ומתייחס אליו ברצינות רבה ולומד אותו.

אבל הפעם הוא חש שהשלים את המשימה שהוטלה עליו והוא מבקש לקחת פסק זמן להתרעננות. הוא חשב לפרוש כבר לפני תקופה ארוכה ולפני מספר חודשים היו עיתונאים שונים שדאגו לציין כי הוא עתיד לפרוש לעסקים. הוא כעס כשפורסם הדבר. אין לו עניין לטלטל את המערכת. המצב רגיש וכל תנועה שכל חבר כנסת עושה זוכה לסיקור נרחב . הוא נהג בצורה אחראית ביקש לא לגרום לזעזועים ופרשנויות שונות ולכן הוא לא פרש עד עתה.

"אין לי תאריך לפרישה" הוא מדגיש בשיחה איתי אבל אני בכיוון. חשוב לו להדגיש בפני ש"ס היא תנועה חזקה. מפעם לפעם יש כאלו המספידים אותה אך היא מתחזקת. כך קרה ברשויות המקומיות. עברנו מערכת בחירות קשה בצל פטירתו של מרן והתוצאות הוכיחו כי ש"ס לא רק שמרה על כוחה אלא הגדילה אותו.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
הוא מבין שש"ס יפלו בבחירות הקרובות
אייל | 15-05-2014 11:49
והמלחמות ימשכו
2
הוא יוגע מה שכל אחד יודע שש"ס מתרסקת
אשר | 15-05-2014 15:55
ואינו רוצה להיות חלק מהמפלה ובצדק.
3
ש"ס תרשמו את מה שאני אומר כולם מפחדים מהרב דרעי
יעקב | 15-05-2014 18:35
ברגע שחזר אימה נפלה על כולם יותר חזק ובמיוחד מאחד
4
איזה בשורה גרועה
הלוואי שזה לא נכון | 16-05-2014 19:03
הח"כ הכי טוב מכל ה-120 הנוכחיים והכי מועיל לתורה
5
שלום, שלום
אליעזר | 17-05-2014 23:21
לי רק שאלה, בתוך 8 שנים שהייה בכנסת, חוק אחד בעל משמעות לאומית שהדרק הזה העביר?
6
שבור מפטירת מרן? לכן התפטר? מה הקשר? אולי מפחד מהאריה.
דיי ציניות | 18-05-2014 0:04