דודו סעדה יגיש תוכנית רדיו שבועית ברדיו קול חי

התוכנית שתשודר מדי שבוע בימי שלישי בין השעות 17:00-18:00 תיקרא 'שטח סרוג', תעסוק בתכנים שונים מהמגזר הדתי לאומי ותחשוף רבים ממאזיני הרדיו החרדי לעולמם של הציבור הדתי לאומי

דודו סעדה יגיש תוכנית רדיו שבועית ברדיו קול חי
  דודו סעדה. צילום: ניסים לב

העיתון ועכשיו גם תוכנית רדיו שבועית: יו"ר קבוצת 'בשבע' דודו סעדה יגיש מהשבוע תוכנית רדיו חדשה ברדיו קול חי.

התוכנית שתשודר מדי שבוע בימי שלישי בין השעות 17:00-18:00 תיקרא 'שטח סרוג', תעסוק בתכנים שונים מהמגזר הדתי לאומי ותחשוף רבים ממאזיני הרדיו החרדי לעולמם של הציבור הדתי לאומי. בין הנושאים והפינות בתוכנית – ראיונות עם אנשי התיישבות, אמונה וחינוך, עם מנהלי גרעינים תורניים ברחבי הארץ, עם אומנים ואנשי תרבות מהמגזר הדתי לאומי ועוד נושאים שונים מעולמם של אנשי המגזר.

לסעדה המשמש כיו"ר קבוצת 'בשבע', הכוללת בין היתר גם את העיתון הדתי לאומי 'בשבע' המופץ מדי שבוע בכ-110,000 עותקים ברחבי הארץ ואת מחלקת הכנסים המפיקה מדי שנה את כנס ירושלים בו משתתפים אלפים וכנסים נוספים, זוהי 'טבילת אש' ראשונה כמנחה של תוכנית רדיו.

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רדיו קול חי, במיוחד בימים בהם לצערנו הפער בין המגזר החרדי למגזר הדתי לאומי הולך וגדל. שיתוף פעולה רדיופוני שכזה ותוכנית שבועית שתיתן במה חשובה בפריים טיים לאנשי המגזר הדתי לאומי היא הצהרה חשובה מטעם התחנה ואנו מקווים לשיתוף פעולה פורה שילך ויתרחב גם בפלטפורמות נוספות בשנים הקרובות", אמר השבוע דודו סעדה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
ישר כח לקול חי
| 30-12-2013 20:14
בע"ה נאזין
2
היה עדיף שיגיש תוכנית בערוץ 7 "מצא מין את מינו"
בני | 30-12-2013 21:39
אותו סגנון מתייהר כוחני וריקני
3
דודו סעדה לא תמים כנסו...
מושי | 30-12-2013 21:45
אם הוא יכנס לקול חי זה רק כדי לנסות להשתלט על התחנה הזאת מבפנים הוא לא אחד שבא לתת תוכנית וללכת הוא יתחיל להידחף להנהלה למקבלי ההחלטות יתחיל להכניס את האנשים שלו לתפקידים ינסה לקבל איזה מינוי בכיר וככה בשיטיות יבלע את התחנה ויהפוך אותה לערוץ 7 חוקי רדיו קול חי- ראו הוזהרתם!
4
מגיב 3 צודק בכל מילה גם אני מכיר את האיש
יוסי מעלות | 31-12-2013 17:19
אם הוא לא מריח כסף הוא לא עושה כלום תאמינו לי מכיר אותו שנים כל האידיאולוגיה והדת זה רק המסווה לגששות שלו אחרי הכסף והשליטה בו
5
כל הכבוד לעמית סגל
אביה | 11-08-2015 11:17
מאד גאה בצעד הגאה שעשה עמית סגל וקורא לו להמשיך....בהחרמה של ערוץ 2 שמה יש התקפות ללא הרף על הרבנים של הצויונות הדתית על ידי אמנון אברמוביץ ועודד בן עמי ועוד. אופס...שכחתי עמית עובד שם...בפרנסה לא פוגעים.חחחח.