אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"אנחנו האלופים": זו הסדרה הכי מוזרה ומהנה כרגע בנטפליקס

אחרי ההצלחה המטורפת של 'טייגר קינג', נטפליקס ממשיכה להפתיע עם סדרות תיעודיות משובחות ומביאה הפעם את "אנחנו האלופים" - המסקרת בכל פרק תחרות ספורטיבית וביזארית מרחבי העולם. אז אתם מחפשים בינג' מהנה וקליל, הסדרה הזו בשבילכם!

בינג'? זו הסדרה הכי מוזרה ומהנה כרגע בנטפליקס
  (צילום: מתוך יוטיוב)

ביקורת טלוויזיה: "אנחנו האלופים" | נטפליקס

עשרות אנשים עומדים בפסגת ההר ומחכים לאות הזינוק. כשהוא יגיע, הם ירוצו באמוק למרגלות ההר במטרה להגיע ראשונים לגלגל הגבינה שממתין להם מטה. בדרך הם יתרסקו אחד על השני, ישברו את צלעותיו אחד של השני, יחבטו את רגליהם בקרקע ויעמידו בסכנה ממשית את עמוד השדרה שלהם.

התיאור הזה שנראה יותר כמו סצינה גנרית מ"ג'קאס", הוא למעשה אחת מהתחרויות המסורתיות באנגליה, שמהווה חלק מהמורשת המקומית שלה ושעומדת במרכז הפרק הראשון של "אנחנו האלופים" – סדרה תיעודית חדשה של נטפליקס, שמסקרת בכל פרק אחר תחרות ספורטיבית וביזארית שמקובלת באותה מדינה.

אנחנו האלופים

ציון כללי

מדד
הצניעות

למה תכה
רעך

מי ומי
צופים

נטפליקס הרגילה אותנו לחשוב שהשונה והמוזר הוא המעניין והמדובר. ועובדה, אחת ההתמחויות הבולטות שלה היא לשים את הזרקור אחר קהילות אקסצנטריות ונישתיות ולהציג את הסיפור שלהן באור מעניין.לאחר ההצלחה של "אל תתעסקו עם חתולים", שהציגה קהילה זניחה, הגיעה "טייגר קינג" הסוחפת שחשפה את קהילת מגדלי חיות הבר, וזו רק ההתחלה. כעת, היא בוחרת לוקחת את הנושא למחוזות הקומיים והממוקדים יותר והתוצאה מענגת וסוחפת.

תחרות ריקוד עם כלבים (צילום: Courtesy of Netflix © 2020)

הסדרה מכילה 8 פרקים שונים ובכל פרק מוצגת תחרות ספורטיבית ומוזרה באור אחר. אם הופתעתם מהמרוץ אחר הגבינה, תמצאו את עצמכם מרותקים לתחרות חריפה במיוחד שבודקת את גבולות הכאב ובמסגרתה המתחרים אוכלים צ'ילי כ"כ חריף עד שנשרפת להם הקיבה.

בפרק אחר למשל, תוכלו לראות את מעצבי השיער הגדולים באמריקה לוקחים את היצירתיות שלהם למחוזות מרהיבים במיוחד ונאבקים ליצור את התסרוקת המושלמת והנועזת מכולם.

תחרות אכילת צ'ילי חריף (צילום: Courtesy of Netflix © 2020)

בכל אחד הפרקים עומד סיפור של דמות מקומית אחרת שלוקחת חלק בתחרות וחושפת את המניעים, הרקע וההיסטוריה שלה. הדבר הזה מוכיח את עצמו היטב, ומצליח לבנות את המתח לאורך הפרק שמגיע לשיא בתחרות עצמה.

בפרק הראשון (והטוב מכולם) מובא סיפורה של פלורנס ארלי, צעירה שניצחה שלוש פעמים בגלגול גבינה, ושרוצה לשבור את השיא של התחרות. במהלך הפרק מתוארת דרך ההתארגנות וההכנה שלה לתחרות וגם מתחרותיה.

תחרות היו-יו (צילום: Courtesy of Netflix © 2020)

הירידה לפרטים הללו מגיעה מהמקומות הסוציולוגיים והתרבותיים שמבחינת נטפליקס הכרחיים כדי להצדיק את הקיום של הסוגה הטלויזניות הזו.

התוצאה בסופו של יום, מהנה למדי. גם הבחירה לארוז כל תחרות בפרק קצר של חצי שעה מייצרת חווית בינג' מהנה וסוחפת שתנעים את זמנכם ותגרום לכם לרצות להגיע לפרק הבא.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו