אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו: עדות חפץ הלכה, הם מחפשים עד מדינה חדש

ראש הממשלה מתייחס לראשונה ללחצים שהופעלו על ניר חפץ עד המדינה: "אילצו אותו לחתום על הסכם תחת סחיטה ואיומים, גורמי השמאל יחפשו את עד המפתח הבא"

נתניהו: עדות חפץ הלכה, הם מחפשים עד מדינה חדש

ראש הממשלה מתייחס לראשונה הערב (שבת) ללחצים שהופעלו על עד המדינה, ניר חפץ בתיק 4000, זאת 5 ימים אחרי שנחשפו.

בסרטון בחשבון הפייסבוק שלו, אמר נתניהו: "בשבוע שעבר נחשף שאין כלום בעדות של חפץ, אילצו אותו לחתום על הסכם עד המדינה תחת סחיטה ואיומים. העדות שלו מלאה בסתירות וחורים שאי אפשר לבסס עליה כלום – אני מתפלא שהוא לא הודה גם ברצח ארלוזורוב".

בעקבות כך טען כי גורמי השמאל יחפשו את "עד המפתח הבא".

"מחפשים את עד המפתח הבא", נתניהו

גיא פלג חשף אמש  באולפן שישי ב'ערוץ 12' את התמלילים בין שאול אלוביץ' לאילן ישועה, מי שהיה מנכ"ל אתר וואלה, בהם מודה לכאורה אלוביץ' ליחסי שוחד מול נתניהו.

בתמלולים טען אלוביץ' כי שוחח עם רופאו האישי של נתניהו ד"ר צבי ברקוביץ' על עסקת בזק, אך האחרון הכחיש: "לא שוחחתי אף פעם עם אלוביץ'".

באחת השיחות אומר ישועה לאלוביץ': "הבאת לנתניהו את הבחירות, זה לא צחוק".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
ביזיון כרגיל
דתבש | 09-11-2019 20:04
מזמן הפסקתי להאמין לביזיון הזה ושמו ביבי. אינני מבין כיצד הדתיים והחרדים הכשירו את השרץ ביבי. אינו שומר שבת, נואף עם אשת איש, מסית, מדיח, נוכל, מועל, במקום צדק צדק תרדוף הוא רודף אחרי שלמונים ונדבקים אליו כל נוכלי העולם. בטחון מזמן כבר אין כאן, משחד את החמאס תמורת שקט דמיוני. בקיצור הוא, אשתו המטורללת ובנו זב החוטם יכולים להתחיל לארוז. נגמר
אין כרגע לביבי תחליף בטח שלא גנץ ואני מקווה
חיים מירושלים | 09-11-2019 21:05
שלא נגיע לשעת מבחן עם אדם כמו גנץ, וכל הבירבורים שלך הם הבל ורעות רוח. כי ביבי לא צריך כסף, הוא יכול לתת הרצאה אחת ולהוויח את מה שלא תרוויח כל ימי חייך, כמו כן מסתבר שהוא גם יודע איפה להשקיע את כספו ולהרוויח בעוד שגנץ יודע להשקיע ולהפסיד, אני בטוח שאם היית חי בתקופת אברהם אבינו היית נגדו ומדוע? כי הוא היה מצליחן
2
וגם ימצאו
רפ | 09-11-2019 20:33
יחפשו עד אחר, וגם ימצאו. זה יבוא לך בהפתעה אדוני ראש הממשלה (הקודמת)
3
ביבי התותח!!!! העם איתך
רוני | 09-11-2019 20:49
4
כ אזרח במדינה יודע כבר כן גם השמאלנים בתוך
חיים מירושלים | 09-11-2019 21:00
תוכם יודעים את האמת לא היה כלום כי לא היה כלום והכל רק תפירת תיקים ניבזית שלא מביישת את מתפרת הטקסטיל הגדולה ביותר בסין. הרצון הוא להחליף את נתניהו ולאחר שלא הצליחו בקלפי הם פנו לערוץ המשפטי, המעניין הוא אם מנדבליט שכרגע מאויים בעצמו, אם לא יספק את הסחורה, יפול לבור של הפרקךליטות, שעל סופו נאמר בור כרה ויחפרהו- ויפול בשחת יפעל. סופה של כל הסאגה הזו שנקראת פרקליטות קרוב מתמיד, יום כיפור של הפרקליטות מאוד מאוד קרוב ואני מרגיש שהרבה אזרחים, כן גם מהשמאל, נקעה נפשם.
5
מה לא ברור ? שי ניצן וחבריו מושחתים
לירן | 10-11-2019 1:27
ראו גם את תיק לא סגור יצחק רבין זל