אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

משפחת יששכר משכה את העתירה נגד הסגרת ההאקר הרוסי

יפה יששכר מחקה את העתירה נגד הסגרת ההאקר הרוסי: "נעמה לא תהיה כלי משחק בידי ההאקר הרוסי ואנשיו". לפי גורמים מדיניים, משיכת העתירה תסייע במאמצים לשחרורה של נעמה הכלואה ברוסיה

משפחת יששכר משכה את העתירה נגד הסגרת ההאקר הרוסי
  יפה ונעמה יששכר (קרדיט: באדיבות המשפחה)

בצעד מפתיע שאולי יבשר על הבאות לקראת שחרורה של נעמה יששכר הכלואה ברוסיה, חזרה בה משפחתה שבישראל מהעתידה נגד הסגרתו של ההאקר הרוסי אלכסיי בורקוב לארצות הברית.

יפה יששכר, אמה של נעמה הסבירה: "נעמה לא תהיה כלי משחק בידי ההאקר הרוסי ואנשיו. מתפללת לכך שהחלטתי לא תגרום להרעה במצבה של נעמה בכלא הרוסי". עוד אמרה כי היא "נותנת אמון מלא בנשיא ובראש הממשלה שימשיכו לפעול מול נשיא רוסיה על מנת להביא לשחרורה המיידי של נעמה".

עוד באותו נושא

משפחת יששכר עתרה לבג"ץ: "בטלו את ההסגרה"

עורכי הדין של יששכר בעז בן צור, אסנת גולדשמידט-שרייר ונתי שמחוני, טענו כי לאחר שיחה עם גורמים מדיניים, לפיהם משיכת העתירה תסייע במאמצים לשחרור, המהלך נעשה.

כזכור, הסגרתו של בורקוב עומדת במרכז הסערה סביב מעצרה של נעמה יששכר ברוסיה, שנעצרה באפריל האחרון ונידונה לפני כחודש ל-7.5 שנות מאסר לאחר שנמצאו 9.5 גרם חשיש בתרמילה בעליה למטוס ממוסקבה לנתב"ג.

בישראל טוענים כי העונש הכבד שהוטל על יששכר הוא בשל הרצון של מוסקבה לבצע חילופי אסירים בין ההאקר הרוסי המוחזק במעצר בישראל לבין יששכר. לפי ההערכות מדובר בעונש חמור ביותר, בייחוד לאור העובדה כי יששכר לא ביקשה להיכנס לרוסיה, אלא רק שהתה במוסקבה במסגרת טיסת המשך (קונקשיין) בין ישראל ובין המזרח.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו