אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הליכוד: "ליברמן יקים ממשלה עם גנץ"; ליברמן: "עדיף מהסכם עם חמאס"

בליכוד מוכיחים על ידי הסכם העודפים שנחתם בין ישראל ביתנו לכחול לבן, כי ליברמן יקים ממשלת שמאל עם גנץ ולפיד. ליברמן: "נתניהו עשה הסכם כניעה עם חמאס, נראה לי עדיף"

הליכוד: "יצא המרצע"; ליברמן: "עדיף מהסכם עם חמאס"
  (צילום: תומר ניוברג, נועם רבקין פנטון/ פלאש 90)

בליכוד מוכיחים על ידי הסכם העודפים שנחתם בין ישראל ביתנו למפלגת כחול לבן, כי אביגדור ליברמן יקים ממשלת שמאל עם בני גנץ ויאיר לפיד, אך ליברמן התייחס לתגובת הליכוד, ועקץ: "התגובה הצחיקה אותי. נתניהו עשה הסכם כניעה עם חמאס. אני עשיתי הסכם עודפים עם כחול לבן, נראה לי עדיף".

בליכוד פתחו במתקפה נגד ליברמן על הדיל: "יצא המרצע מהשק. ליברמן חתם הסכם עודפים עם לפיד וגנץ, זאת אחרי שהצהיר בגלוי שיתמוך בגנץ ולפיד לראשות הממשלה. מי שרוצה את נתניהו כראש הממשלה חייב להצביע רק לליכוד".

השר אלי כהן התייחס גם הוא לחתימה, ואמר: "לא לחינם הלך זרזיר אצל עורב. ליברמן מוכיח שוב שעיניו נשואות לממשלה בראשות בני גנץ ויאיר לפיד. ליברמן יעשה הכל כדי שראש הממשלה בנימין נתניהו לא ירכיב גם את ההמשלה הבאה. כל קול לליברמן הוא קול לממשלת שמאל בראשות לפיד גנץ. ליברמן הסיר באופן סופי את מסיכת איש הימין שעטה על פניו במשך שנים רבות".

חה"כ מיקי זוהר אמר כי אם "יש למישהו עוד שאלות או תהיות לגבי המטרה של ליברמן? ידעו כולם: כל ימני שיצביע לליברמן נותן את קולו לממשלת גנץ-לפיד. ומי שרוצה את נתניהו והליכוד בהנהגת המדינה חייב להצביע מ.ח.ל. אסור לנו לסכן את עתיד המדינה בהקמת ממשלת שמאל".

ח"כ אתי חוה עטיה כתבה בטוויטר: "הסכם העודפים בין ליברמן ולפיד-גנץ נחשף, והצביעות חוגגת. פתק בקלפי לליברמן, זה פתק בקלפי לממשלת שמאל בראשות לפיד-גנץ. ממשלת ימין לאומית אמיתית תקום אך ורק עם בנימין נתניהו כראש ממשלה"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
15 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
ליברמן השקץ
מאיר מופ | 20-08-2019 15:09
ליברמן נכלולי משוקץ ומתועב... עדיף מכניעה לחמס... בינתיים ברוב טיפשותו של ביבי בזמנו נתן לליברמן את תיק הביטחון כשאיו לו כל מושג בביטחון ועם ההבטחה תוך 24 שעות אין הנייה....מנוול עבריין ובריון שימכור את הוריו ואחיו ובטח את חבריו ברוב שנאתו לביבי....לך תזחל ונשק לרגליו כלב רוסי....הלוואי ויקרה נס וניוושע ממנו וייעלם בלי מנדט .....ואני בטוח שלא יהיה אדם שיזכור או יתגעגע אליו....צץ בפוליטיקה כמו דבר או גידול סרטני...ובדרכו לזחול לכחול לבן (מושיעיו התורניים) הוא מוכיח כי....דומה נמשך לדומה....אפס מאופס
ממשלת אחדות
יוני | 20-08-2019 16:18
מי שחפץ בהצלחת ישראל חפץ בממשלת אחדות. ביבי לא מודה בזה כי זה אומר שישלך לכלא.
2
סומך על ליברמן וגנץ יותר מאשר על ביבי וליצמן
סומך | 20-08-2019 15:11
לגמרי
ליברמן/גנץ סוג של....הכלאה....חחחחחחחחחח
פומפיק | 20-08-2019 15:30
רק להתבייש באנשים כמוכם שהשנאה לאדם (אישית) מוציאה אתכם מדעתכם....והנה זה מוכיח שלכל אחד יש את החיילים שלו. וכפי שנאמר.....דומה מושך דומה....מאחל לכם בריאות איתנה ושתזכו עוד שנים רבות לזחול מ/אל המחילות בהנהגת הליכוד והימין....
3
ליברמן הצבוע
פומפיק | 20-08-2019 15:14
ליברמן צבוע שבצבועים אפס מאופס....נחשפה דמותך העלובה....לך לך לך לכחול לבן שם נמצאים הגמד וזחוחי הקומה....והמגלומן גנץ שעדיין עם החלב על שפתיו רוצה לנהל מדינה....קבוצת האפסים שליברמן משלים אותם כמו בפאזל....אוי ואבוי למדינה שתיפול לידי לפיד בוגי אשכנזי.....(מי זה..????) ובשוליים יימצאו ליברמן וגנץ...מין עירוב מוקצה ודוחה
4
אין שום דבר איום בכחול לבן
עמיר | 20-08-2019 15:21
זו מפלגה ציונית מרכזית ואחראית. כדאי לליכוד להפסיק עם הספינים השקופים האלה. אף אחד לא באמת קונה את זה. מי שהציע עולם ומלואו למפלגת העבודה ועשה דילים פוליטיים עם הערבים לא יכול להתלונן על הסכם עודפים של ליברמן עם כחול לבן.
כחול לבן היא מפלגת שמאל
עודד | 20-08-2019 16:47
כחול לבן היא מפלגת שמאל שותפותיה להקמת ממשלה הם מרץ והערבים וראשיה הם מושחתים שמשום מה מערכת המשפט לא ראתה לנכון לפתוח בחקירה על סיפור המימד החמישי של גנץ על פרשת מפעל השמן של אשכנזי (שלא לדבר על הכתם של פרשת הרפז שלא מוצה כראוי ) ועל פרשת הפגישות הסודיות של לפיד עם נוני מוזס !!!
כחול לבן = ליכוד
אלרועי | 20-08-2019 16:20
אין שום הבדל חוץ מזה שבכחול לבן לא יושבים מושחתים. משהו שבאמת מאמין שבוגי יעלון הוא שמאלני שתה יותר מדי מהתעמולה של ביבי
5
ליברמן רימא את בוחריו הימניים
ירושלמית | 20-08-2019 15:22
ליברמן היה כלפי חוץ ימני. הוא רימא את בוחריו הימניים. היינו בעדו. לא עוד!!!
6
ליברמן וכחול לבן
מאיר | 20-08-2019 15:25
לא לחינם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו. שקץ פוגש שקץ ליברמן שר ביטחון.....אם זה לא היה עצוב הייתי מת מצחוק.....עלוב בביטחון רב מעללים בפשע מאורגן....עזוב אותנו . צא מהפוליטיקה וחזור לערבות רוסיה שם תהיה ל..צבוע שהוא מלך ללא עם...
7
ליברמן הוא שמאל עכשיו המצביעים יחליטו !!!
עודד | 20-08-2019 16:41
ליברמן הוא שמאל עכשיו שהמצביעים שלו שמעו זאת ממנו הם צריכים להחליט אם הם הימנים שביניהם הולכים להצביע לו ! מי שמשווה בין הסכם עם גנץ להסכם עם חמאס מי שמסית בצורה אנטישמית כלפי החרדים לא ראוי להיות משרת ציבור הוא כנראה משרת גורמים זרים ! והמיליונים הזורמים לחשבונותיהם של ילדיו רק מחזקות טענה זו .עם ישראל החכם יסכל את המזימה הזו וליברמן יעוף מהחיים הפוליטיים שלנו !!!
8
עדיף שמאל חזק
שרה | 20-08-2019 19:50
מימין עבריין ואידאולוגיה נאצית.
9
ליברמן
אזרח | 20-08-2019 20:08
ליברמן דו פרצופי מגעיל שמאלני הזוי אסור לבחור בו בגללו הולכים לבחירות חוזרות..
10
מיטב בנינו
ראובן שלמה | 22-08-2019 1:43
אני מציע לאזרחי ישראל. גם אנשי ימין לא לקנות את ההפחדה והשקרים של נתניהו וחבר מרעיו המושחתים. נגיד שתקום ממשלה. גנץ ליברמן. אז מה מה אתם מציגים את זה כאסון ואוי ואוי. מה ייקרה. לא ייקרה שום דבר. מיטב בנינו. נימצאים שםותאמינו לי תהיה ממשלה מצוינת. בטח ובטח יותר טוב מאנשי הליכוד. הצחצחים שרק דירדרו את המדינה. בכל חזיתות ואחלל⁰*00 פ פ
11
השפן יצא מהכובע אפס מאופס
יוחאי | 22-08-2019 5:10
חתיכת זבל שכמוהו השנה אנחנו נשלם הון תועפות בשביל לסגור את הגירעון של הבחירות האלה אסור להצביע בשום דרך לבחירות האלה צריך להחרים אותם .