איילת שקד ברשימת 50 הנשים המשפיעות בישראל

איילת שקד נבחרה במקום ה-43 ברשימת הנשים המשפיעות בישראל, על פעילותה ב"ישראל שלי". שקד עצמה בחרה את סיוון רהב-מאיר ושלי יחימוביץ' כדמויות הנשיות שלה.

איילת שקד ברשימת 50 הנשים המשפיעות בישראל
  פורצת דרך השנה. שקד (יח"צ)

איילת שקד, מייסדת תנועת "ישראל שלי" נבחרה היום (ד') במקום ה-43 בין 50 הנשים המשפיעות בישראל של העיתון "גלובס".

בדרוג מופיעות לצד שקד גם שלי יחימוביץ, שרי אריסון, החשבת הכללית באוצר מיכל עבאדי, עפרה שטראוס, דפני ליף, אילנה דיין, הגולשת לי קורזיץ, זהבה גלאון, ענת גוב ועוד. בהקדמה לדרוג נאמר כי הוא "מציג את הנשים בעמדות המפתח הבכירות ביותר במדינה שפרצו דרך השנה".

בנימוקי הבחירה ציינו על שקד כי היא "מייסדת התנועה הימנית הגדולה ביותר בארץ, ישראל שלי. בתנועה, הפועלת גם מחוץ לגבולות המדינה, רשומים 90 אלף חברים. השנה הובילה את המאבק נגד המהגרים הלא חוקיים בישראל".

יחימוביץ' וסיוון רהב-מאיר

בראיון לרגל הבחירה אומרת שקד במענה לשאלה על 'המהלך החשוב שלי השנה': "העיסוק בנושא המסתננים והבעת עמדה לא פופולרית, שיצרו שינוי גישה. אנשים חשבו שמדובר בפליטים וערבבו את הנושא עם ילדי הזרים, התקשורת הייתה מגויסת לטובתם וגם הפוליטיקאים,והיום המצב שונה – אבל עדיין אין פתרון."

המטרה היא לעצור את השטף ולהפסיק את העסקתם, אבל הגבול לא סגור. מצער שרק אלימות הוציאה את הבעיה מחוץ לגבולות השכונות הדרומיות בתל-אביב, כי עד אז התושבים ערכו עשרות הפגנות מאופקות שלא זכו אפילו לסיקור, לעומת קייטנות ילדי עובדים זרים."

במענה על שאלה 'מי הדמות המבטיחה שלך?' ציינה שקד את סיון רהב מאיר. אישה דתייה שמגדלת ארבעה ילדים, עיתונאית חדה שעובדת מאוד קשה, מדברת קצת אחרת ונותנת נקודת מבט חשובה ושונה על החיים".

כ'אשת השנה שלי' בחרה שקד את שלי יחימוביץ, והסבירה זאת בכך שהיא "זכתה במרוץ לראשות מפלגת העבודה וניצחה את המנגנון והעסקנים".

לסיום, שקד ציינה במענה על שאלה 'תכונה מוערכת אצל נשים' ענתה שקד:  "מולטי–טאסקינג. הן מפתחות את עצמן ואת הקריירה שלהן ומשלבות את זה עם אימהות. לעומתן, גברים שבוחרים קריירה משליכים את הבית והילדים על האישה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
חילונים! אין מילים אחרות והיא גם מודה שהיא לא דתיה! לא
| 12-09-2012 14:05
יאומן!
2
איילת אני גאה שאת מייצגת אותי
אורית | 12-09-2012 15:14
אמא עובדת
3
1, תוכל להסביר בבקשה מה כתבת? יצא לך מבולבל קצת..
נתנאל | 12-09-2012 15:26
4
ציפי ליבני היתה במקום הראשון והחליקה שקד מחפסת קליקה
יעל | 12-09-2012 16:01
5
אני לא בעד מישהי לא דתיה
אני | 12-09-2012 16:15
איזו זכות יש לנו על הארץ אם אנחנו לא מקיימים את המצוות .בדיוק בגלל זה הארץ מקיאה אותנו !!!!
6
כולם מקנאים - איילת , אנחנו איתך
דוד | 12-09-2012 17:13
7
הרזומה דל בינתים
שמעונה | 12-09-2012 21:10
ייתכן ואילת שקד מוכשרת אמביציוזית , מקורית ועוד סופרלטיבים . אבל להכתיר בתואר "משפיע" זה לאחר שמביאים קבלות על הישגים חברתיים .זה עוד אין בידה... בתור "פרומו" לריצתה לכנסת התעמולה טובה