גפני: "אין ווטו על כחול לבן, אבל הולכים עם נתניהו"

יו"ר יהדות התורה אמר הבוקר (חמישי) בגל"צ כי "אין וטו על כחול לבן", כל זאת במידה וייפרד מהחיבור עם יאיר לפיד. בהמשך הבהיר: "אנחנו הולכים עם נתניהו בבחירות הללו בכל מחיר"

גפני: "אין ווטו על כחול לבן, אבל הולכים עם נתניהו"
  גפני בכניסה ללשכת רה"מ (צילום: הדס פרוש/ פלאש 90)

יו"ר יהדות התורה משה גפני הפתיע כשאמר הבוקר (חמישי) כי "אין וטו על כחול לבן",כל זאת במידה וייפרד מהחיבור עם יאיר לפיד. בהמשך הבהיר: "אנחנו הולכים עם נתניהו בבחירות הללו בכל מחיר".

בריאיון בגלי צה"ל התייחס גפני לחיבורים הפוליטיים ולא פסל חיבור עם בני גנץ: "לא מטיל ווטו על כחול לבן". עם זאת הבהיר "אני לא אשב עם יאיר לפיד בקואליציה", כשלדבריו, "אין שום משמעות לכך שאני נפגש עם אנשים בכחול לבן".

הוא הדגיש כי המפלגות החרדיות, אגדות ישראל ודגל התורה הולכים עם נתניהו: "הלכנו איתו בעבר והולכים איתו בבחירות הללו בכל מחיר".

בטור של יעקב רבלין במגזין החרדי 'בקהילה', נכתב על פגישת חה"כ מיהדות התורה יעקב אשר ובני גנץ כי "השיחה בין השניים עסקה בהבהרת עמדותיה של כחול לבן בנושא דת ומדינה ובאפשרות לשיתוף פעולה לאחר הבחירות, כך לפי גורם מדגל התורה. והוסיף כי לפיו, "אין שינוי במדיניות המפלגה לתמוך אך ורק בנתניהו, אך אם יתברר שאין באפשרותו שוב להקים ממשלה יהיה צורך לבדוק כל אופציה שלא תוביל לבחירות בפעם השלישית ותוך שמירת כל זכויות הציבור החרדי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
המפלגות החרדיות
לדעתי | 12-07-2019 12:20
גפני יעקב אשר ליצמן לא משנה זה נחמד שיש לכם קשר עם בני גנץ אבל אם לא תבהירו שאתם הולכים עם נתניהו בכל מחיר פשוט חרדים רבים הולכים להצביע ליכוד וזהו . לא מעניין אם גנץ הולך יחד עם לפיד או לא , נניח שאין רוטציה אין יש עתיד ואין לפיד , אם זה לא ברור לנו שאנחנו עם נתניהו נצביע ישר ליכוד אמנם שלחנו אתכם אבל אף אחד מהחרדים לא מעוניין בגנץ.