שנתיים להירצחו: "הזעקה 'אלחי' עדיין מהדהדת". צפו

שנתיים לאחר פיגוע הדריסה ששינה את חייהם, פגשנו לפני שנה את משפחת טהרלב לראיון בסרוגים, בו הם פתחו את הלב וסיפרו על החלל העמוק שהותיר בנם ואחיהם סמל אלחי הי"ד. צפו בכתבה שערכנו ביום הזיכרון תשע"ח

שנתיים להירצחו: "הזעקה 'אלחי' עדיין מהדהדת". צפו
  (צילום ועריכה: אריאל ליבא)

יום הזיכרון: שנתיים לאחר פיגוע הדריסה ששינה את חייהם, פגשנו לפני שנה את משפחת טהרלב לראיון בסרוגים, האבא הרב אוהד, אמא אביטל והאחיות רעיה ורננה שבנם ואחיהם סמל אלחי הי"ד נהרג בפיגוע דריסה בכניסה ליישוב עפרה. צפו בכתבה שערכנו ביום הזיכרון תשע"ח.

(קרדיטים: צילום: יוני זוננשטיין, מוסיקה: Besound.com)

אלחי התגייס למסלול בני ישיבות בגדוד 13 של גולני, רווי הנופלים. יחד עם חבריו למחלקה תפסו קו בגיזרת בנימין' בשעה שאבטח עם חברו את הטרמפיאדה בכניסה ליישוב, הגיח המחבל במהירות ודרס אותו למוות.

כמה ימים לפני חג הפסח, הגיעו אלפי אנשים ביום חמישי להר הרצל לחלוק לאלחי כבוד אחרון , שם נקבר. צעקה אחת שנשמעה באזור ד' חלקה 8 מהדהדת עד היום: צמאה נפשי לאלוקים, לאלחי, ספד לו אביו, ולא הותיר עין יבשה.

כשהם נשאלים מה קרה מאז, הדעות חלוקות, מאב המשפחה לא נשמע מילים על משבר, רק בכי וגעגוע גדול. אצל השאר הכאב מגיע בצורות אחרות.

כשאנחנו מדברים על אלחי, חיוך עולה על פני ההורים. הזיכרון חי והם מבקשים מכולם לזכור אותו גם כך.

היום, כשעה לפני כניסת יום העצמאות וחגיגות ה-70 למדינה, תתקיים בשעה 19:00 הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו של אלחי הי"ד ביישוב טלמון בו גדל. במעמד הרב הראשי לישראל, הרב  דוד לאו ומח"ט בנימין אל"מ יובל גז.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו