אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

המחווה של בית הספר הריאלי לבוגרו הרב אביחי רונצקי זצ"ל

בית הספר הריאלי העברי בחיפה החליט לקרוא לסמינר הזהות היהודית הייחודי שהוא מקיים לתלמידיו, על שם בוגר בית הספר והפנימייה הצבאית - הרב הצבאי הראשי לשעבר, אביחי רונצקי זצ"ל שנפטר השנה

המחווה של בית הספר הריאלי לרב רונצקי זצ"ל
  (צילום: בית הספר הריאלי)

בית הספר הריאלי העברי בחיפה החליט לקרוא לסמינר הזהות היהודית הייחודי שהוא מקיים לתלמידיו, על שם בוגר בית הספר והפנימייה הצבאית – הרב הצבאי הראשי לשעבר, הרב אביחי רונצקי זצ"ל שהלך לעולמו בשנה החולפת.

בטקס בהר הרצל סיפר המנהל הכללי של בית הספר ד"ר יוסי בן-דב על הקשר האישי שנרקם עם הרב ועל אהבת האדם הרבה שגילה בו יחד עם אהבתו הגדולה לבית הספר. מנהל "בית בירם" מנדי רבינוביץ שיתף את תלמידיו בתרומתו הסגולית להקמת הסמינר היחיד מסוגו בארץ, העוסק בבירור עומק של זהותם היהודית והתחייב להמשיך לקיימו למען הדורות הבאים, כחלק מחזון בית הספר לרומם את רוח האדם והתוויית דרך לכל מערכת החינוך.

מח"ט עציון אל"מ דוד שפירא, תיאר את מסירות הנפש של הרב רונצקי לחיילים ואת היחס האישי שגילה לכל חייל. בסיום האירוע הודתה המשפחה לבית הספר. נתנאל, בנו של הרב, שיתף את התלמידים בגאוותו הגדולה של אביו על היותו בוגר בית הספר ובהשפעת הפנימיה הצבאית על דרכו ברוח סיסמאותיהם – "והצנע לכת" ו"בהשקט ובבטחה".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו