אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

איזנקוט יוצא להגנתו של בני גנץ

הרמטכ"ל היוצא, גדי איזנקוט, יוצא להגנת קודמו, הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, בעקבות המתקפות האחרונות נגדו אודות תפקודו במסגרת מבצע 'צוק איתן': "תפקד מצויין ולא נעדר לרגע"


הרמטכ"ל היוצא, גדי איזנקוט, יוצא להגנת קודמו, הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, בעקבות המתקפות האחרונות נגדו אודות תפקודו במסגרת מבצע 'צוק איתן'. הבקורות על גנץ בעקבות כניסתו לחיים הפוליטיים והחלטתו שלא לדבר ולא לחשוף את דעותיו במגוון נושאים.

"מה שאני יכול להעיד על בני גנץ – שהייתי סגנו ב'צוק איתן' והוא תפקד מצוין, לא נעדר לשנייה אחת", אמר איזנקוט בראיון פרישה שישודר מחר במהדורת חדשות סוף השבוע של חברת החדשות.

איזנקוט הוסיף: "הוא היה חלק גדול מהזמן עם הכוחות, היה קדימה".

(צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

(צילום: יונן זינדל/ פלאש90)

בסוף השבוע שעבר תקף השר יואב גלנט (הליכוד) את התנהלות גנץ ואמר: "בני גנץ שותק – אני חושב שהוא יודע למה הוא שותק. גם אני יודע למה הוא שותק וגם אלפי קצינים וחיילים ששירתו תחת פיקודנו יודעים למה הוא שותק. כשאין לך מה להגיד אתה לא מדבר".

בנוסף, ביום ראשון האחרון, לפני ישיבת הממשלה, תקפה השרה מירי רגב את גנץ ואמרה: "זה לא סוד שהוא לא נבחר לאף תפקיד כי הוא נבחר בו ראשון, הוא תמיד היה ברירת מחדל. תמיד היה מספר 2 לסגן הרמטכ"ל ולרמטכ"ל. בעיניי הציבור הולך לקנות חתול בשק אם הוא לא מבקש מגנץ להביע את עמדתו. שמענו מה אמר דו"ח המבקר על גנץ בעניין צוק איתן, בקבינט וזה פורסם שגנץ אמר שלמנהרות אין שום משמעות ויכולות. וואלה באמת? אני מבינה למה הוא שותק".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
איפה היו כל מי שהיום תוקפים את גנץ?
חושם | 11-01-2019 9:21
מהרגע שהכריז על כניסה לפוליטיקה התחיל מסע הכפשות בראשות מירי רגב ודומיה. אנשים שלא תרמו למדינה עשירית משתרם גנץ. לנרות זאת בוא לא משמיץ חזרה אלא נוהג בממלכתיות, מה שמוציא מדעתם את המכפישים. לא חייבים לבחור בגנץ, אבל הוא אדם ראוי, ערכי וממלכתי.
איפה היו אלה שתקפו את גנץ
מאייר | 12-01-2019 12:11
חשבנו שילך הבייתה בשקט לא ידענו שהוא רוצה לשתלט על המדינה הוא ואייזנקוף איפה השבויים ונעדרים זה ששמעון פרס המושחת הבטיח לאבכ של גנץ שהוא יהיה הרמטכל הבא ולא התבייש להגיד את זה ויותר מזה הוא היה הרמטכל של הערבים לא שלנו הראייה אשתו של גנץ ואשתו של ניצן עד היום במחסומים בושה וחרפה איך אייזנקוט את גנץ הפקירו את חיילי צהל איך החזירו גוויות של מחבלים בלי תנאים ועד היום הם ממשיכים בעלילות דם נגד היהודים בחסות ה..B..D..S בושה וחרפה רק במדינה כמו ישראל עוברים על זה בשתיקה הם לא שרתו אותי ולא חרפו נפשם למעני למעני אני לחמתי די ללא שום תמורה או כסך להם לא היה שום עבודה אחרת ולכן נשארו בצבא כי היו אנשים שקדמו אותם בגלל שנאתם ליהודים
יונות מפרכסות זו את זו
עידו | 11-01-2019 15:41
כנ''ל
2
גנץ שוחט פרה קדושה - אין מתחרים לביבי
עמי | 11-01-2019 9:59
בגלל שגנץ מעיז לשחוט את הפרה הקדושה שאין מתחרים לשלטון הנוכחי שמוביל אותנו לדיקטטורה, אנשי נתניהו למיניהם מנסים למצוא כל נימוק אפשרי לסלק אותו מהדרך ולשכנע את הציבור להרים ידיים מול גדולתו של נתניהו, שהרי אין לו אלטרנטיבה. לא משנה שחוסר אלטרנטיבה גורם לשלטון להיות מושחת ולעשות מה שהוא רוצה. הגיע הזמן לשחוט את הפרה הקדושה הזו, וזה כנראה התפקיד של גנץ. בהצלחה לו בבחירות, ושביבי, גלנט ומירי יאכלו את הכובע, אמן.
3
סייג לחוכמה שתיקה
איתי | 11-01-2019 11:18
לא משנה מה יאמר תמיד יזנקו שונאי חינם.
4
אייזנקוף את גנץ עוכרי ישראל
מאייר | 12-01-2019 11:57
את מי לקחו להכשיר את השרץ את אייזנקוף האיש שמוציא דיבת היהודים רעה .האיש שעלילות דם על היהודים בפיו כל הזמן . איך שמו בן אדם הכזה רמטכל .. אנחנו נאבקים בעלילות דם משחר ההיסטוריה היהודית והנה יוצא הרמטכל של ישראל ומאשים את היהודים בפשעים נגד הערבים אפילו הרמטכל שמגדיר את הערבים פלסטינים הוא בור ועם ארץ .. ולמען מי הוא יוצא להגנתו האיש אשר מינהו לרמטכל בני גנץ אשתו של גנץ היא ישבה במחסומים יחד עם אשתו של האלוף ניצן מכאן תבינו איך הלא יהודים נכנסו לתפקידי מפתח בצבא ובשבכ איפה היה נתניהו בזמן הזה מה הוא לא ראה את ה..B..D..S..משתלט על המדינה במויות האלו .. אייזנקוף את גנץ במקום לדאוג לסגן הדר גולדין ולשאול ולשאר הנעדרים החזירו גוויות מחבלים בלי שום תנאים כי אייזנקוף הוא פלסטיני הוא לא יהודי .. ואילו גנץ שמעון פרס יזכר לרע הבטיח לאבט של גנץ שהוא יהיה הרמטכל במקום גלאנט ומכאן כל הקלקול אייזנקוף את גנץ כשלון חרוץ
5
תרבות הבלוף שפיתח המנהיג
הנביא | 12-01-2019 19:16
איזה עם זה שוחט כול דבר העיקר שישמעו עליו עוד לא היצטרף לליכוד וכבר זורק שקרים ועל איש ישר ואמיץ ולא מפקיע קרקעות לטובתו
6
גלנט לא נבחר לרמטכלות. בגלל גניבה
אילנה ברימה | 05-03-2019 13:37
שכניו של גלנט טענו שהוא השתלט על שטחים שלהם במטרה להסב אותם לעצמו. זו נקראת. ג נ י ב ה !!׳צ אז הוא מלעיז על גנץ? חמור ביותר