ביקור מהחלל: ראש נאס"א יגיע לביקור בישראל

ראש נאס"א ג'ים בריינדנסטין יגיע היום לביקור ראשון בישראל. במסגרת הביקור ייפגש עם שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, וידון על תכניות ושיתופי פעולה עם סוכנות החלל הישראלית

ביקור מהחלל: ראש נאס"א יגיע לביקור בישראל
  ביקור ראשון בישראל. ראש נאס"א גים בריידנסטין. (צילום: עמוד הטוויטר של אתר Politico)

ראש נאס"א ג'ים בריידנסטין יגיע היום (חמישי) לביקור ראשון בישראל. במהלך הביקור ייפגש בריידנסטין עם שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, ירצה לתלמידים בירושלים, וידון בתכניות חלל משותפות עתידיות עם אנשי סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע.

"ביקור ראש נאס"א הוא עדות נוספת למעמדה הבין-לאומי של ישראל במדע, טכנולוגיה וחדשנות ולהערכה הכבירה שיש בעולם ליכולות שלנו" אמר השר אקוניס לקראת נחיתתו. "זוהי כמובן הוכחה נוספת לקשרים המצוינים בין ממשלות ארה"ב לממשלת ישראל".

הביקור הנוכחי יהיה לא רק הביקור הראשון של בריידנסטין בישראל, אלא גם מהווה את הביקור הראשון שלו מחוץ לארה"ב מאז שנכנס לתפקידו הנוכחי באפריל האחרון. עם כניסתו לתפקיד, אקוניס שלח לבריינסטין ברכה על כניסתו לתפקיד והזמנה להגיע לביקור בישראל- כשראש נאס"א נענה להזמנה בחיוב.

סוכנות החלל הישראלית חתמה בשנים האחרונות על מספר הסכמים לשיתוף פעולה עם נאס"א, ביניהם הסכם לשימוש בחליפת הגנה מפני קרינה שפיתחה חברה ישראלית, בטיסות הניסוי למאדים, וכן תכנית לשליחת מתמחים ישראלים למרכז המחקר של נאס"א.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע