הנגבי: "הבית היהודי יוזמת מדינת אפרטהייד"

השר לפיתוח אזורי צחי הנגבי תוקף בחריפות את רעיון החלת הריבונות ביו"ש של הבית היהודי: "מציעים אפרטהייד, שבו מיליוני פלסטינים יהיו עבדים"

הנגבי: "הבית היהודי יוזמת מדינת אפרטהייד"
  (צילום: מארק ישראל סאלם/פלאש90)

 

"אם נספח (את הפלסטינים) ולא ניתן להם זכות הצבעה, זו מדינה שבה יש שני מעמדות: אלה שזכאים להצביע ואלה שהם עבדים שלנו"השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי (הליכוד) התראיין היום (ה') לתכנית של מנדי ריזל ברדיו FM101.5, וביקר בחריפות את מפלגת הבית היהודי.

הוא אמר כי "אם נספח (את הפלסטינים) ולא ניתן להם זכות הצבעה, זו מדינת אפרטהייד. זו מדינה שבה יש שני מעמדות: אלה שזכאים להצביע ואלה שהם עבדים שלנו, זה נקרא אפרטהייד. בגלל זה אנחנו לא מספחים.

המפלגה של סמוטריץ', או לפחות סמוטריץ', אני לא יודע אם זו עמדת כלל המפלגה, מציעה לקחת מיליוני פלסטינים ולהפוך אותם לעבדים בישראל".

כלומר, סמוטריץ' מציע אפרטהייד לשיטתך?

"בוודאי" השיב השר הנגבי.

האזינו לדברי השר הנגבי מתוך התכנית של מנדי ריזל ברדיו 101.5FM

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אינני מבין דבריך כבוד השר
יהודי פשוט | 17-05-2018 16:31
אם היו שואלים כל ערבי ביוש: התעדיף, יא חמודי, להיות אזרח שווה זכויות במדינת פלסטין תובבא - או לחלופין להיות עבד במדינת ישראל? האם יש לך ספק מה היתה תשובתו? בוא ננסח את זה אחרת - בגלל שאתה מפחד מה יאמרו עמי אירופה, שהם כידוע מאוהבינו הגדולים ביותר כפי שהוכח רק לפני 70 שנה, - אז אתה גוזר על הערבים גורל נורא של לחיות תחת שלטון מרושע וללא כל צמיחה כלכלית. זו אהבת הגר שלך?
2
שיעשה גוגל ויבדוק מה זה אפרטהייד.
יקיר | 18-05-2018 0:19
חוסר אינטלגנציה בורות משוועת.