"צה"ל תוקף דיונות של חול"? נתניהו: "זה לא נכון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפני המראתו לביקורו הרשמי בהודו להשמדתה של מנהרת טרור שחדרה לשטח ישראל מתחת למעבר כרם שלום, "צה"ל תוקף דיונות של חול? זה לא נכון", הבהיר נתניהו

"צה"ל תוקף דיונות של חול"? נתניהו: "זה לא נכון"
  צילום: אבי אוחיון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הלילה (שבת) לפני המראתו לביקורו הרשמי בהודו יחד עם רעייתו שרה להשמדתה של מנהרת טרור שחדרה לשטח ישראל מתחת למעבר כרם שלום. "אנחנו מגיבים  על התקיפות נגד מדינת ישראל".

נתניהו סיפר כי "צה"ל תקף הערב תשתית טרור מרכזית של חמאס ברצועת עזה". אל מול הטענות כי יש מי שאומר שצה"ל תוקף דיונות של חול, הבהיר: "זה לא נכון. אנחנו מגיבים על התקיפות נגד מדינת ישראל, אנחנו עושים את זה בתקיפה מאוד שיטתית של התשתיות שמכוונות נגדנו". בהמשך הוסיף כי "החמאס צריך להבין שלא נרשה את המשך ההתקפות הללו ושנגיב בעוצמה עוד יותר גדולה".

בהמשך אמר כי יפגוש שם את ראש הממשלה, ידידו נרנדרה מודי, את נשיא הודו ומנהיגים רבים אחרים. "אנחנו נחתום על הרבה מאוד הסכמים. אנחנו מחזקים את הקשר בין ישראל למעצמה העולמית החשובה הזאת. זה משרת אותנו בביטחון, בכלכלה, בסחר, בתיירות ובהרבה מאוד תחומים אחרים. זאת ברכה גדולה מאוד למדינת ישראל", דברי ראש הממשלה.

"רמסו את בני באכזריות שאין לה גבולות"

בתשובה לשאלה מדוע בנו יאיר לא הצטרף לביקור, חרף ההזמנה הרשמית שקיבל, עונה נתניהו: ״אני רוצה שתחשבו איך אתם תרגישו אם היו רומסים את הילדים שלכם באכזריות שאין לה גבולות״, תקף את פרסום ההקלטות.

עוד השיב: ״הוא נער צעיר שאוהב את מדינת ישראל בכל נימי נפשו. אני רוצה שתחשבו איך אתם תרגישו אם היו רומסים את הילדים שלכם באכזריות שאין לה גבולות, ברשעות ובצביעות. אני אומר את זה לא רק לגורמים בתקשורת, אני אומר את זה גם לאישי ציבור שמצקצקים בלשונם בהתחסדות ובצביעות אבסורדית״

עוד לפני הגעתו לנתב"ג, כתב נתניהו בדף הפייסבוק שלו לקראת הביקור כי "אנו הופכים את ישראל לכוח עולמי עולה, ומרחיבים את קשרי הסחר, הביטחון, התעופה, התיירות ושיתוף הפעולה הטכנולוגי. על כל זה לא תשמעו בעיתונות. יהיה מעניין לראות כיצד תתעלם התקשורת העוינת מביקור היסטורי זה או תגמד אותו, כפי שעשתה בביקורים דומים בעבר".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו