"שקרים": אלי ישי מגיב להאשמות של אריה דרעי

יו"ר מפלגת 'יחד', השר וחבר הכנסת לשעבר, אלי ישי, מגיב בחריפות לדברים שפורסמו בראיון של אריה דרעי ל'ידיעות אחרונות', ואומר כי מדובר בשקרים: "במר ייאושו דרעי מחפש את האשם"

"שקרים": אלי ישי מגיב להאשמות של אריה דרעי
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

יו"ר מפלגת 'יחד', השר וחבר הכנסת לשעבר, אלי ישי, מגיב בחריפות לדברים שפורסמו היום (שישי) בראיון של אריה דרעי ל'ידיעות אחרונות', ואומר כי מדובר בשקרים. בין היתר אמר דרעי בראיון כי ישי ירוץ בבחירות הבאות במפלגת 'הליכוד' מכיוון שהבין שלש"ס הוא לעולם לא יחזור.

"דרעי סיים את תפקידו הציבורי"

"אני משתדל להימנע מלעסוק באריה דרעי ומאמציו הבלתי פוסקים לריסוקה של ש״ס", אמר לפני זמן קצר ישי. "הן בשל הצער שנגרם לי לראות את המפלגה שהקים מרן צוללת בראשותו של דרעי אל מתחת לאחוז החסימה, והן בשל העובדה שבלאו הכי הוא סיים את תפקידו הציבורי ככל הנראה".

"המיט בושה על הציבור הספרדי ורבותיו"

ישי הוסיף כי "אני מבקר את מחדלי הממשלה, ולעיתים גם את מחדליו של דרעי באופן ענייני. אך אל מול דברי השקר שהוא מפזר בראיון ל'ידיעות אחרונות' לא אחריש. לא אדבר על הזלזול שלו בשבת ובאינטליגנציה של הציבור הדתי והחילוני, לא על חוסר הרגישות כלפי אבלו של יהודה גליק ולא על הבושה הגדולה שהמיט בפעם השנייה על הציבור הספרדי ורבותיו".

אני לא רץ ברשימת 'הליכוד'

לדברי יו"ר מפלגת 'יחד': "אתייחס אך ורק לדברי השקר ביחס אלי: אני לא רץ ברשימת הליכוד. אני אכן מתארח ב'ליכודיאדה' לבקשת החברים מ'הליכוד' שפנו אליי, ואינני מתנצל על כך שגם מפלגות אחרות בגוש הימין מעריכות אותי ואת עמדותיי ומעוניינות לשמוע את קולי".

"מוטב שדרעי יחפש מתחת לפנס"

יש מתייחס לטענה אחרת של דרעי ואמר כי "דרעי מאשים אותי בראיון כי הברחתי מצביעים מש"ס לליכוד ושאני רוצה להביא איתי 'נדוניה' – מועצת חכמים משלי. זה בסדר שבמר ייאושו כתוצאה מההידרדרות בסקרים ומהבוז הציבורי הוא יחפש את האשם, אך מוטב לו שיחפש מתחת לפנס. הציבור מחפש פוליטיקה נקייה מאינטרסים אישיים, נקייה משחיתות, נקייה מהונאת גדולי ישראל וסיבובם על האצבע, הציבור מחפש עשייה אמיתית, בצניעות ובשקט. הציבור שבע מאינטריגות ואין לו כוח לפרשיות מביכות מדי יום".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ישי אתה נותן מוסר לדרעי????
אלי מאשקלון | 12-01-2018 13:46
אתה לא מתבייש ????? בזמן שאתה מקשקש הוא פועל למען כולם
דרעי המנהיג הראוי והמבריק ביותר. אוהבים אותך אריה.
אבי יצחק | 08-04-2018 22:22
שס תעלה מאוד בזכות דרעי המנהיג הראוי והמבריק ביותר. אוהבים אותך אריה.
2
אתה משתתף באירוע שמחלל שבת
דוד | 12-01-2018 13:47
ואתה נותן מוסר על השבת של נעליך ישי חזור בתשובה
אין כמו דרעי
אבי יצחק | 08-04-2018 22:24
כל הכבוד לאריה דרעי. מצליח מאוד בציבור שס האמיתי
3
מזכיר את מלחמת איראן עיראק
נחם | 13-01-2018 18:51
בהצלחה לשני הצדדים
4
כל מילה במקום
אבי | 15-01-2018 6:29
הגיע הזמן שאלי ישי יכה בדרעי על כל ציוץ