מיקרוסופט:

ענקית הטכנולוגיה 'מיקרוסופט' בונה בימים אלה את הקמפוס החדש שלה בישראל, שיתפרש על פני 43,000 מ"ר ויעניק תעסוקה לאלפי עובדים- בין היתר גם אתם תוכלו לבקר שם עם הילדים

בקרוב: מיקרוסופט תעניק עבודה לאלפי ישראלים
  (צילום: שטארסטוק)

ענקית הטכנולוגיה 'מיקרוסופט' בונה בימים אלה את הקמפוס החדש שלה בישראל, אליו צפויים לעבור מחקר ופיתוח מיקרוסופט ועובדי מיקרוסופט ישראל שעבדו עד כה במשרדי החברה ברעננה ובהרצליה.

קמפוס המשרדים החדשים שמתפרש על פני 43,000 מ"ר, צפוי להיות הדבר הגדול הבא של מיקרוסופט העולמית. לדברי החברה, הקמפוס יאפשר למיקרוסופט להיות נגישה לאקו-סיסטם המקומי, למפתחים, לשותפים המקומיים וללקוחות ויוקמו בו מרכז למפגשי לקוחות, Garage ומעבדות מתקדמות למפתחים.

גם אתם תוכלו לבוא לבקר

הבניין מתוכנן ונבנה כמוביל טכנולוגי חדשני, היבטים תפעוליים נרחבים בבניין יופעלו על הענן של מיקרוסופט Azure. בין היתר המבנה החדש יכלול מרכז מבקרים חדשני, שירכז וידגים את טכנולוגיות החברה לציבור הרחב.

בדומה למשרדי גוגל ופייסבוק, גם במיקורוספט מאמינים בחיבור האדם לטבע. ולכן בקמפוס החדש ניתן דגש מיוחד על חיבור של הסביבה עם העובדים והמבקרים שבא לידי ביטוי באדריכלות נוף חיצונית המזמינה לתוך המבנה. בכל קומה ובגג מתוכננות פעילויות אדמה, שם יוכלו העובדים לשתול ירקות ולחבר את טכנולוגיית ההשקיה לענן.

מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, הוא אחד משלושת מרכזי הפיתוח המובילים של החברה שהוקמו מחוץ לארה"ב. ולכן מיקרוסופט תשקיע בקמפוס מאות מיליוני שקלים ותחכור את המבנה לתקופה של 15 שנה עם אופציות להארכה. הקמפוס החדש נבנה באזור התעשייה הדרומי של הרצליה, וצפוי להיפתח במהלך שנת 2020.

אין ספק כי הצעד הזה מציג את הבעת אמון של החברה העולמית בטאלנט הישראלי, תוך מחוייבות ארוכת טווח ואסטרטגית לשוק המקומי.

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע