אורן חזן הושעה מהכנסת למשך שבוע

בעקבות תלונה של חברת הכנסת מיכל רוזין מרץ נגד חבר הכנסת אורן חזן, החליטה ועדת האתיקה להשעות את חבר הכנסת מהליכוד לשבוע ממליאת הכנסת ומהוועדות בהן הוא חבר

אורן חזן הושעה מהכנסת למשך שבוע
  (צילום מסך/ערוץ 20)

ועדת האתיקה החליטה להשעות את חבר הכנסת אורן חזן ממליאת הכנסת ומפעילות בוועדות בהן הוא חבר וזאת בעקבות תלונה שהגישה נגדו חברת הכנסת מיכל רוזין ממרצ על "התנהגות אלימה", כהגדרתה.

לטענת רוזין, במהלך ראיון שהעניקה לתקשורת באירוע של ארגון השמאל הקיצוני 'שוברים שתיקה' אורן חזן נצמד אליה באופן אלים בעודו צועק באזניה וקורא לעברה קריאות גנאי עד כדי שלא יכלה להמשיך את הראיון.

עוד הוסיפה רוזין כי ביום שלמחרת, עת נפגשה עם ח"כ בכנסת, קרא האחרון לעברה "פושטקית", "פחדנית" ועוד מילות גנאי.

צפו: האירוע בגינו הושעה חזן מהכנסת (מתוך 'לפני כולם' בערוץ 20)

רוזין ביקשה לציין כי התנהגותו של חזן מבזה את נבחרי הציבור וכי לא ייתכן שהיא תרגיש מאויימת במסדרונות הכנסת.

בעקבות תלונתה של רוזין, ולאחר שחברי ועדת האתיקה צפו בתיעוד האירוע, הוחלט כאמור להשעות את חזן מפעילותו בכנסת למשך שבוע. נציין כי חזן יוכל להגיע להצבעות בלבד.

ח"כ אורן חזן מסר בתגובה: "צר לי שכנסת ישראל הפכה לכלי שרת בידי אנשי השמאל הקיצוני ו"שוברים שתיקה". להרחיק אותי בגין כך שיצאתי כנגד נציגי הארגון הבוגדני והשפל הזה "שוברים שתיקה" (או יותר נכון "שוברים את צה"ל") זהו הישג גדול לשונאי ישראל ולמחבלים.

אישית אני גאה על כך שזעקתי את זעקת החיילים ושמרתי על כבודם של חיילי צה"ל ושל מדינת ישראל. אני קורא לרה"מ לשים סוף לדהירה שמאלה: כשחנין זועבי ואנשי "שוברים שתיקה" מקבלים מדליות וחברי כנסת ימנים מורחקים בגלל שמירתם על האינטרסים הביטחוניים של מדינת ישראל – נחצה הגבול והגיעה העת לעשות לכך סוף."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
חזן גיבור.
| 19-06-2017 19:37
2
הפעילים שם ממש נהגו באלימות- יכלו לדוקרו
יהודה | 19-06-2017 23:02
ממש לא צחוק..
והם עוד טוענים שחזן והימין אלימים - הרי ר ו א י ם
אוראור | 27-10-2017 11:46
מי אלים בסרטון הזה - ואלו בפירוש לא חזן והימין - אז שיעשו טובה.
3
רואים שהוא נדחף
דוד | 11-07-2017 10:03
לצערי רואים בברור שאורן נדחף בגסות ,ובאלימות אם היו דוחפים כך אדם אחר ,כל התקשורת על הרגליים ,אבל דעה של אדם שמגן על חיילינו ועלינו ושונה משל המפגינים בשמאל ,מתקבלת באלימות . מעניין שבצלם לא מצלמים אם היה מחבל פלסטיני כבר היו מגישים תלונה. נציג יחיד שמביע דעה אחרת מודח לשבוע . תמשיכו למכור את המדינה חינם!!!