איילת שקד: "מגיע לרביב דרוקר כל הכבוד"

שרת המשפטים איילת שקד השתתפה ביום איכות השלטון והחמיאה ל"אבירי איכות השלטון", חברת הכנסת קארין אלהרר והעיתונאי רביב דרוקר

איילת שקד: "מגיע לרביב דרוקר כל הכבוד"
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

התנועה לאיכות השלטון ערכה היום (שלישי) את 'יום איכות השלטון' המוקדש לבחינת תהליכים שקרו השנה בדמוקרטיה הישראלית וברשויות השלטון.

בנאומה, דיברה שרת המשפטים, איילת שקד, על מינוי שופטים, שקיפות, פרשת ילדי תימן וקידום חוק ביקורת על הפרקליטות.

השרה שקד פתחה בהתייחסות לקידום חוק הביקורת על הפרקליטות ועל גופי התביעה: "אני שמחה לבשר שבאוגוסט האחרון אישרה המליאה את חוק נציבות הציבור לתלונות על הפרקליטות. בימים הקרובים יחל השופט דוד רוזן לכהן בתפקיד ראש הנציבות, אני מאחלת לו הצלחה רבה. אני בטוחה שהחוק יחזק את אמון הציבור בפרקליטות."

לגבי ילדי תימן סיפרה השרה כי "מחר, יערך אירוע משמעותי של חשיפת חומרי ארכיון המדינה בפרשת ילדי תימן. כל הסיפור התחיל על ידי פעילים מעמותת "אחים" שפנו אליי והיו עיקשים. בדקתי והם צדקו, לא הייתה סיבה לשמור על חיסיון. אני רואה בחשיפת הארכיונים דרך לשמירה על עקרון השקיפות שיכול רק לחזק את אמון הציבור בממשלה ובמדינת ישראל בכלל. אני לא חושבת שצריך להסתיר דברים כאלו"

לסיום, בירכה השרה את זוכי 'אבירי איכות השלטון' וציינה כי היא "מכירה מקרוב את ח"כ קארין אלהרר ומגיע לה קרדיט גדול על עבודתה". שקד הפתיעה ואמרה כי "אני גם חושבת שמגיע לרביב דרוקר כל הכבוד, הוא עושה עיתונאות חופשית ועצמאית ועל כך אני בהחלט יכולה לתת לו מחמא

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
הזאת איילת?
רמי | 27-12-2016 22:24
איילת להתחנף לשמאל?לפרגן לדרוקר שניסה להפליל מחט?איכזבתיני
2
בפעם הבאה תבחרו רק אנשים מאנשי הציונות הדתית לא בנט
ולא הארכי נוכלת שקד | 30-12-2016 6:51
הם אלה שהלשינו לדרוקר בפרשת בביטורס,התברר שלא היה ולא ניברא,אתמול המכשפה שקד באתר המתחרה בשבע,מתראיינת הנוכלת שצריך לחקור את ראש הממשלה,נחיה ונראה בנט ושקד היכן תהיו בפריימריז הבאים של הבית היהודי שאתם לא מייצגים אותו בכלום,מה אתם רוצים ממחללת שבת בפרהסיה כשהבטיחה לבוחרה מהציונות הדתית שבזכותם שני צמד הנוכלים בנט ושקד יושבים בממשלה, הבטיחה,כל מה שקשור בפרהסיה תשמור שבת ומתראיינת בליל שבת כמה וכמה פעמים,בנט ושקד צמד נוכלים חיילים של נוני מוזס, כל תכליתם להפיל את נתניהו, אם יפול יפלו איתם בנט ושקד אין סיכוי שבעולם שבנט יהיה ראש ממשלה, הבית היהודי לא מפלגה מובילה תפנימו את זה.
3
שמענו אותך- הבנו. זכותך. נזכור ביום הבוחר - זכותנו.
מאן דאמר | 12-06-2017 0:41